FLORMAR BIG’N BOLD İLE ETKİLEYİCİ BAKIŞLAR

Göz alıcı kirpiklere sahip olmak zor değil.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Ekim 2022
FLORMAR BIG’N BOLD İLE ETKİLEYİCİ BAKIŞLAR

Yaz aylarında makyaj severlerin beğenisine sunulan ve oldukça yoğun ilgi gören Flormar Big’n Bold Mascara serisi, “Volume”, “Lengthening” ve “Waterproof” çeşitleri ile ekstra siyah, hacimli ve belirgin kirpikler yaratıyor. Performansıyla “Bakışları Abartıyoruz” sloganının hakkını veren Flormar Big’N Bold serisinin 3 çeşit maskarasının her biri ayrı etkisiyle öne çıkıyor.Hacim etkili Flormar Big’N Bold Volume Mascara kat kat sürüldüğünde dahi ağırlık yaratmadan kirpiklere ekstra ve oldukça etkili bir hacim kazandırıyor. Özel kıl fırçası, en kısa kirpiklere kadar ulaşıyor ve her birini kökten uca sararak dolgunlaştırıyor. Ekstra siyah efekti ise kirpikleri kusursuz bir şekilde renklendirerek, belirginleştiriyor.

Serinin kirpikleri uzatan maskarası Flormar Big’N Bold Lengthening Mascara tek sürüşte kirpikleri daha uzun ve daha belirgin yapıyor. Özel silikon fırçası kirpikleri tek tek ayırıyor ve maskaranın her bir kirpik telini sarmasına yardımcı oluyor.

Flormar Big’N Bold Waterproof Mascara hava şartları ne olursa olsun kirpiklerde maksimum kalıcılık elde etmek için oldukça ideal… Suya, neme, tere karşı dayanıklı olan bu maskara, topaklanma ve bulaşma yapmıyor. Uzun süreli tutuş ve hacim etkisiyle ilgi uyandırıyor.

Flormar Big’N Bold maskara serisini tüm Flormar mağazaları ve satış noktaları ve flormar.com.tr’den satın alabilirsiniz.

Flormar Big’N Bold Maskara: 109,99 TL


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.