FRANSA’NIN DOĞAL CİLT BAKIM MARKASI ‘POLAAR’ ARTIK TÜRKİYE’DE

“Cilt bakımında doğaya saygı duruşu.”

Polaar, otuz yıl önce Daniel Kurbiel’in kuzey kutbunda bulunan arktik bitkilerin aşırı zor koşullarda hayatta kalabilme yeteneğini keşfetmesiyle hikayesine başlıyor. Keşfe olan inancıyla Polaar ailesi, kuzey kutup dairesinde yetişen bitkilerden ilham alarak Polaar’ın mükemmel ürünlerini hayata geçiriyor. Formülleri, olağanüstü özelliklere sahip saf ve nadir arktik bitkilerden oluşuyor. 

Polaar

Kutupsal bilimsel araştırmalardan doğan Polaar, Laponya kadınlarının geleneksel güzellik tariflerinden ilham alan formülleriyle, cilt bakım ritüelinde bir ilke imza atıyor. Polaar ürünleri, İskandinav ülkelerinde yerel üreticiler tarafından yetiştirilen ve hasat edilen arktik bitkilerin içeriğinden oluşuyor ve vegan özelliği taşıyor.

Polaar

Doğaya ve cilde büyük hassasiyet duyan Polaar, paraben, mineral yağ ve alkol içermeyen formüller sunuyor, hayvanlar üzerinde test etmiyor. Polaar, her şeyi borçlu olduğumuz doğaya saygı duymaya özen gösteriyor. Doğanın saflığının ve kırılganlığın bilincinde olarak korunması için bilimsel kuruluşlarla birlikte çalışıyor. 

Polaar