GARAGE ORGANICS YENİLENDİ!

Ahmet Cobain olarak tanıdığımız güler yüzlü ve yetenekli kuaför Ahmet Çoban'ın yarattığı marka Garage Organics organik içerikleri ve etkisiyle artık daha da iddialı.

Saç tasarımı alanında getirdiği yenilikçi vizyon ile tanınan Ahmet Çoban tarafından yaratılan Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı saç markası Garage Organics tamamen yenilendi.

 Saçın  ihtiyaçlarına uygun olarak organik içeriklerle formüle edilen, dünyanın en prestijli organik ürün sertifikalarından COSMOS Organic  ile tescillenen Garage Organics saç ve vücut ürünleri, artık Helal ürün sertifikasyonu ile daha da güçlü.

Ürün formüllerini optimize eden Garage Organics’in bir yeniliği de doğallığı ve fabrikasyon kozmetikten uzak, butik üretim felsefesini tasarımlarına yansıttığı yeni logosu ve ambalajı.Garage Hair Repair Studio bünyesinde ilk olarak kullanımına başlanan Garage Organics, saçı iyileştirme üzerine yoğunlaşan star ürünleriyle bugün salon sınırlarını aşarak Beymen Mağazaları ve www.garageorganics.com online alışveriş sitesi aracılığı ile tüm Türkiye’ye ve yurtdışına ulaşıyor.Ahmet Çoban, ürünlerden ve yeniliklerden bahsederken, “Garage Organics, alışılagelmiş markaların aksine saç bakımı sürecini; kesim, boyama vs. gibi işlemlerin öncesinden başlatarak saçı tüm bu uygulamalara güçlendirerek hazırlıyor.” diyor ve ekliyor “Böylece saçlar tüm işlemlerden daha az zarar görüyor. Saç serisi bizim kendi salonlarımızdaki sağlıklı saç vizyonumuza uygun olarak saçınızı tamir ederek, doğal olarak en iyi versiyonuna sahip olmanızı hedefliyor.”Garage Organics'in namı dilden dile yayılan ürünlerinin, özelliklerini ve etkilerini Ahmet Çoban'a sorduk,  fotogaleride inceleyebilirsiniz. 
.