GOOGLE’DA EN ÇOK ARANAN 10 CİLT BAKIMI İÇERİĞİ

Cilt bakımında öne çıkan içerikler...

Cilt bakımı bilgimiz her sene artıyor. Antik güzellik içerikleri ve cilt bakımına yeni dahil olan içerikler derken cilt bakımı sözcük darlığımız oldukça genişliyor. Tıpkı her yıl olduğu gibi 2020’de de birçok farklı içerik hakkında bilgi edindik. Evde kalma sürecinde farklı alanlara olan merakımız artarken, kimimiz tarif araştırmalarına kimimiz ise yeni cilt bakım ürünlerine dalış yaptık. Instagram’da paylaşılan mucize retinol deneyimleri veya gereksinim olarak sayılmaya başlanılan C-Vitamini ile daha önce denemediğimiz ürünlere yöneldik. Bu süreçte cilt bakım rutininize yeni ürünler ile beraber yeni içerikler de eklediyseniz yalnız değilsiniz. 

Normalde bakım ürünleri içerisinde bulunan ancak bu yıl spot ışıkları altına alınan seramidler ve niasinamid Google’da en çok aranan cilt bakım  içerikleri arasına girdi. Sosyal medyada konuşulan ancak tam olarak ne işe yaradığı bilinmeyen içerikler 2020’de Google’da en çok arananlar arasına yerleşti. 

Adeta bir labirente dönen cilt bakım departmanında daha rahat yolunuzu bulmanız için Cult Beauty, 2020’de Google’da en çok aranan cilt bakım içeriklerini bir araya getirdi. Yılın bakım ve güzellik trendlerinin altını çizen bu içerikler aynı zamanda birçok cilt şikayetinin çözümü olabiliyor. 

Fotogaleride 2020’de en çok aranan 10 cilt bakım içeriğini ve faydalarını inceleyebilirsiniz…