GÖZLER KALBİN AYNASIDIR

Kirpikleriniz trendleri yakından takip eden tarzınızın yansıması olacak !

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Haziran 2014
GÖZLER KALBİN AYNASIDIR


Kahverengi farlar ve tek elden çıkmış gibi görünen koyudan açığa gölge oyunları, yerlerini çok canlı renklere, cesur göz makyajlarına ve doğal görünümlü far uygulamalarına bıraktı. “Kırmızı ruj sürünce gözlere sadece hafif maskara uygulanmalı” kuralını unutun! Aynaya baktığınızda gördüğünüz kadını nasıl beğeniyorsanız öyle devam edin. Makyajın kurallarını artık kişiliğinizin keyfi belirliyor! Hemen her kadının vazgeçilmezi, hiç makyaj yapılmasa bile mutlaka sürülen tek ürün, elbette ki siyah maskara. Her ne kadar makyajda canlı renkleri çok sevsek de maskarada siyahın, kalbimizde her zaman ayrı yeri var. “Kirpiklerim tarzımı yansıtacaksa bunu sadece siyah maskarayla nasıl yapacağım?” diyorsanız sizi Estée Lauder Sumptuous Maskara Ailesiyle tanıştırmamıza izin verin.

Sumptuous Maskara: Doğal ve sakin bir tarz. Kirpikler gözleri vurguluyor. Daha kıvrık ve uzun kirpiklere sahip olmak istediğiniz bir gününüzdeyseniz bu maskara tam size göre. Günlük makyajı seviyorsanız ve o gün kirpikler yerine dudaklarınızı vurgulamak istiyorsanız Sumptuous Maskarayı üst ve alt kirpiklere uygulamanızı öneriyoruz. Alt kirpiklere sürülen maskara, bakışlarınızın kendinden emin ve daha dramatik bir görünüm kazanmasını sağlayacak.~

Sumptuous Infinite Maskara:
Kendinizi bembeyaz bir takımın içinde hayal edin. Tüm bakışların yüzünüze odaklandığı o anda, herkesi upuzun kirpiklerinizin ateşli bakışlarıyla adeta yakıyorsunuz. Tarzınız o gün güçten ve cazibeden yanaysa size önerimiz, hayalinizdeki uzunluğu gerçeğe dönüştüren Sumptuous Infinite Maskara. Gözlerinizin canlılığını ortaya çıkarın ve uzun kirpikler, bitmeyen enerjinizin yansıması olsun.Sumptuous Extreme Maskara:
Aza tamah eden çoğu bulamaz... Sumptuous Extreme Maskara, kendine güvenin kirpiklerinize yansıması olacak. Yarattığı takma kirpik etkisiyle tüm dikkatleri kirpiklerinize çekeceksiniz. Simsiyah kirpikleri dört kat büyük fırçasıyla çok daha yoğun hale getiren bu maskarayı uyguladığınızda topuklu ayakkabılarınızı giymeyi ve dik durmayı sakın unutmayın!

ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.