Guerlain’den Yeni Terracotta Le Teint

Yüz pudralarında çığır açan Guerlain doğal, kusursuz ve ultra güzelleştirici özellikleri ilk likit pudra fondöteni Terracotta Le Teint’de buluşturuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Ekim 2023
Guerlain’den Yeni Terracotta Le Teint

Terracotta Le Teint, yenilikçi dokusu, performanstan ödün vermeden %95 oranında doğal kökenli bileşenler içeren ve bulaşmayan formülü sayesinde 24 saat kalıcılık sağlar. Pudranın hafifliği ile fondötenin mükemmelliğini birleştirmiş ilk likit fondöten, uzun süre kalıcı, bulaşmayan formülü, güzel ve sağlıklı bir ışıltı sağlıyor.

Terracotta serisini zenginleştiren bu yeni ürün, Guerlain tarafından “Toprak, Hava ve Işık” üçlüsüne dayalı olarak tasarlandı. Doğal kökenli formül için Toprak, ultra-hafif yapı için Hava ve aydınlık mat bir görünüm için ışık bir araya geldi ve Terracotta Le Teint ile mükemmel derecede pürüzsüz, eşit ve kusursuz formuyla hazırlandı.

Terracotta serisinin imzası olan argan yağı ile cilde kalıcı rahatlık sunar ve cildin nemini 24 saat koruyor. İnce, ultra hafif dokusu ile neredeyse yokmuş gibi bir his veriyor.  Terracotta Le Teint, uygulanan cilt güzelleşir ve ışıldar. Formüle entegre edilen mükemmelleştirici pudralar, anında kusursuz ve doğal ışıltılı mat bir yüzey oluşturuyor. 

Tüm Cilt Tonlarına Uygun, Özelleştirilmiş Dokunuş

Terracotta Le Teint, 30 renkten oluşan geniş bir yelpazeye sahip: 16 yoğunluk ve 3 alt ton (nötr, soğuk, sıcak), tüm cilt spektrumunu kapsıyor. Olağanüstü formülü, tüm cilt tonlarına uyum sağlamasına izin veren kendi kendine uyarlanabilir ışıltı - Gemtone içerir. Renk, gün boyu sabit kalır ve ton üstüne ton etkisini koruyor. Yenilikçi formülü ile kişiye özel mükemmel, orta- yüksek kapatıcılık sağlıyor. 

Doğal güzelliği ortaya çıkarmak ve desteklemek, ten rengini yeniden keşfetmek ve yenilikçi ve duyusal dokularla ön plana çıkartmak House of Guerlain'in yol gösterici ilkelerindendir. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.