GÜNEŞİN IŞILTISINI TENİNDE HİSSET

Bilge Öztürk, parlayan ciltler için güneşin zararlarından koruyan yeni ürünlerini sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Haziran 2023
GÜNEŞİN IŞILTISINI TENİNDE HİSSET

Bilge Öztürk, Türkiye’de ilk defa üretilen inovatif ürünleriyle yaz rutinlerine eklenmeye hazır. Günlük bakımdan, güneş ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, yediden yetmişe herkesin ulaşabileceği bir misyonu üstleniyor. Tasarımları ve zengin içerikleriyle öne çıkan ‘’Renkli Güneş Koruyucular’’ ve ‘’Şeffaf Stick’’ seçenekleri, yaz aylarında yanınızdan ayırmayacağınız ürünler arasında yer alıyor. Güneş ışınlarının zararlı etkilerini düşündüğümüzde yüksek koruyuculuk rolünü üstlenen bu ürünler; renkli ve cool görünümleriyle de hem kadınlara hem de erkeklere hitap ediyor. Aynı zamanda çocuklar için de uygun olan ürünler, eğlenceli görünüme sahip özelliğiyle yaz aylarının enerjisine ortak oluyor.Tek bir koruyucu içerisinde birçok zengin içerik. Bilge Öztürk Güneş Koruyucu Renkli Krem 50+ SPF, cildinizi nemlendirip aynı zamanda E vitamini ve Hint Yağı içeriğiyle besleyebilme özelliğiyle öne çıkıyor. İçeriğindeki çinko (zinc) koruması sayesinde gün içinde UVA, UVB ışınlarına dört mevsim boyunca meydan okuyor. Aynı zamanda bu krem, stick seçeneğiyle de tüm ciltlere uygun yapısıyla güneşe karşı güçlü bir alternatif oluşturuyor. Sadece kremler değil özellikle stickler de bu yazın en kullanışlı ürünleri arasında yer alıyor.


Bilge Öztürk Güneş Koruyucu Şeffaf 50+ SPF Stick, özel dokusu ve zengin içeriğiyle doğal koruyucu etkisine sahip. Stick yapısı sayesinde hijyenik, kolay ve pratik bir şekilde uygulanarak; hem yaz hem de kış aylarında suya ve tere dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. İster renkli, ister şeffaf; seçiminiz ne olursa olsun, sağlıklı bir korunma sağlarken cool bir görünüm de vaat ediyor.  

Bu yeni ürünlere ek olarak, ‘'Işıltılı Bakım Yağı'’, '’Ice Gel'’, '’Işıltılı Şeffaf Dudak Balmı SPF 20’’ ve “Güneş Koruyucu Gündüz Kremi SPF 50+” yaz aylarında günlük ihtiyaçlarımızın karşılığını sağlarken, ‘’Cilt Tonu Eşitleyici Bakım Kremi SPF 30’’ ve ‘’Güneş Koruyucu El Bakım Kremi SPF 30’’ alternatifleri de markanın ürün yelpazesini genişletiyor. Bilge Öztürk'ün tüm ürünleri Watsons mağazaları, Watsons.com.tr, Watsons Mobil Uygulaması'nda ve Akyaka KiteMercedes by Bilge Öztürk'te satışa sunuluyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.