GÜNEŞİN KEYFİNİ SÜRÜN

Coppertone ile güneşin keyfini sürenler kazanıyor. Paylaşın, kazanın!

Coppertone, güneşin keyfini süren herkesi paylaşmaya ve kazanmaya davet ediyor. Yapmanız gerekense çok basit: Güneşin keyfini sürdüğünüz anın fotoğrafını çekmeniz ve onu #Coppertone #güneşinkeyfinisürün etiketleriyle Instagram hesaplarınızdan paylaşmanız.

Dolu dolu güneşin keyfini yansıtan fotoğraflardan, her hafta en güzel 5 tanesi seçilecek ve 5 kişi Coppertone Güneş Losyonu SPF 50+ kazanacak.

Coppertone markası 1970'lerin başında Amerika'da SPF (Güneş Koruma Faktörü) bilincinin ve metotlarının geliştirilmesinde öncü olmuş ve SPF dendiğinde ilk akla gelen isim olarak akıllarda yer etmiş bulunuyor. Kolay sürülme özelliği ve hassas ciltlere özel geliştirilmiş formülüyle güneşin zararlı etkilerinden korunurken, güneşten yararlanmayı mümkün kılıyor.
Güneşe karşı hassas ciltler için %98 UVB koruması, maksimum anti-UVA etkisi sağlıyor. Hızlı emilme ve yağsız olma özellikleri yanında Coppertone, hipoalerjenik ve renklendirici içermiyor. Dermatolojik olarak test edilmiş olan marka , gözenekleri tıkamıyor ve siyah nokta oluşumuna yol açmıyor. Bu özellikleri sayesinde de eczanelerden temin edilen güvenli bir ürün olarak konumlanıyor.

#coppertone #güneşinkeyfinisürün etiketiyle paylaşacağınız, güneşin keyfini sürdüğünüz anların fotoğraflarını bekliyoruz! Unutmayın: Yarışmaya, Coppertone Türkiye Facebook sayfasında yer alan ‘Güneşin Keyfini Sürün' uygulamasından da katılmak mümkün.

Facebook: http://bit.ly/CoppertonefacebookBU BİR ADVERTORIAL'DIR.
Etİketler