GÜZEL CİLTLERİN YENİ YARDIMCISI

Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine ailesi, etkili bir ürünle genişledi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Eylül 2014
GÜZEL CİLTLERİN YENİ YARDIMCISI
Kullananlar bilir... Visibly Clear, Neutrogena'nın en alışkanlık yapan ürünlerini içerir... Kullandığınız anda, gerek işlevselliği, gerek cildinizdeki etkisi, gerek de kokusuyla vazgeçilmeziniz olur.


Şimdi bu aileye yeni bir üye katıldı. Mandalina ve misket limonu içeren bu yeni ürüne de tıpkı diğerlerinde olduğu gibi kullanır kullanmaz bağlanıyorsunuz. Ürünün en önemli özelliği, kremsi dokusuyla yüze hızlıca dağılması, hemen köpürerek sizi uğraştırmadan cildinize yayılması. Dahası, yüzünüzü suyla temizlediğiniz anda da ne gerginlik ve de kuruluk hissi bırakmaması. Buna bir de enfes ve ferahlık veren bir koku eşlik ediyor!


Ürünün bunun dışında da birçok pozitif bakım özelliği var. Her şeyden önce ciltteki yağlanmayı gözle görülür oranda azaltıyor, gözenekleri sıkılaştırıyor. Bu yeni ürünler de tıpkı diğerleri gibi, Temizleme Jeli ve Peeling Jel'den oluşan ikili bir set halinde satışa sunuldu. Ürünleri eczane, parfümeri ve zincir marketlerde bulabilirsiniz. Tavsiye edilen raf fiyatıysa 14.90.-TL

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.