Güzellik Editörü Esra Özübek’in Seçtikleri

Bakım ve masaj hizmeti tanıtmaya karar verdim.

HOTEL LES OTTOMANS CAUDALIE VINOTHERAPIE SPA
Kuruçeşme'deki Les Ottomans otelini bilmeyen yok artık.

Şıklığı ve zarafeti ev ortamında sunan bu otelin spa'sı da, en az otel kadar lüks ve etkileyici.

Spa'da Caudalie ürünleri kullanılıyor. Size özellikle anlatmak istediğim masaj, ılık su altında gerçekleşen tazeleme masajı. Bilhassa vücudun ağırlaştığı kış döneminden çıkarken, yaza hazırlık olarak vücut şekillendirmek ve drenajı artırmak için önereceğim bu eşsiz masajın etkisi, özel Caudalie şekillendirici ve inceltici konsantre serumlarla maksimuma ulaşıyor.
Bu özel masajı yalnızca Hotel Les Ottomans Caudalie Vinothérapie® Spa'da bulabiliyorsunuz. Spa yetkilileri bu masajı tazeleyici etkisiyle yorgun ve ani canlanmaya ihtiyacı olan kişilere öneriyor. Ilık su yağmuru altında yapılan masaj, üzüm çekirdeği ve Caudalie konsantre yağlarının kombinasyonuyla uygulanıyor. Vücut direncini artırıcı yağların etkisi, bu bakımla maksimuma ulaşıyor. RITZ CARLTON SPA
Masaj terapileri, fitness programları, yüz ve vücut bakımlarıyla misafirlerini günlük yaşamın stres ve güçlüklerinden uzaklaştırıyor, dinlenmelerine ve rahatlamalarına yardımcı oluyor. 06.30–22.00 saatleri arasında hizmet veren spa'nın on adet bakım odasında masaj terapileri, yüz ve vücut bakımları sunuluyor. Ayrıca kapalı yüzme havuzu, geleneksel Türk Hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası ve otel misafirlerine 24 saat hizmet veren Fitness Center da burada yer alıyor. 1500 metrekare kullanım alanı olan spa'nın yazın dışarıda kullanılabilen bir açık hava spa'sı da mevcut. Size önereceğim masajsa üç terapistin aynı anda uyguladığı bir yöntem: Sultanın Altı El Masajı. Altı elin aynı anda uyguladığı bu farklı masaj deneyimi, spa misafirlerinin beğenisine sunuluyor... Sultanın Altı El Masajı'nda, iki özel eğitilmiş masaj terapisti, ahenk içinde vücudunuzdaki kasları yumuşatırken üçüncü uzman yüz ve baş bölgesindeki özel noktalara basınç uygulayarak rahatlamanızı sağlıyor.
SANDA SPA
Herkesin hayatında en azından bir kez mutlaka görmek isteyeceği Yağmur Ormanları, bir masaja da ilham kaynağı olmuş... Sanda Spa'nın “rainforest” masajı, size ruhunuz ve bedeninizi arındıracak eşsiz bir deneyim sunuyor. Tüm vücuda uygulanan, 50 dakika süren rainforest masajı sona erdiğinde kendinizi huzurlu, dinlenmiş, rahat ve stresten arınmış hissedecek; bu eşsiz deneyimi en kısa zamanda tekrarlamak isteyeceksiniz. Rainforest masajı, sakinleştirici etkisiyle bilinen sandal ağacı yağıyla uygulanıyor. Yağmur, ormanı nasıl besliyorsa; sandal.