Güzellik ikonu: New Gırl'den Jess

Yeni kızın güzellik seçimleri

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Şubat 2013
Güzellik ikonu: New Gırl'den Jess
<#text>Bu hafta güzellik ikonumuz New Girl dizisinden Jess Day. Zooey Deschanel'in canlandırdığı sakar, saf ve süslü Jess, televizyonun en sevimli karakterlerinden. Ev arkadaşı olan üç erkeğin arasından feminen stiliyle daha da sivrilen Jess, güzellik seçimleriyle de bizi cezbetti. Jess, Schmidt, Winston ve Nick'in dairesinde bir oda da siz ister misiniz? Önerilerimize göz atın.


<#text>


<#text> Jess'in en çok dikkat çeken özelliği, bir oyuncak bebeğinkileri andıran kocaman mavi gözleri. Görünümün kilit noktasıysa gür ve uzun kirpikler. Bunun için takma kirpik kullanabilir veya BeneFit They're Real gibi takma kirpik etkisi yaratan bir rimel deneyebilirsiniz. Jess'in hep yaptığı gibi alt kirpik dibinize mürdüm rengi bir kalemle ince bir çizgi çekmeyi de ihmal etmeyin. Bizim tercihimiz, MAC Powerpoint'in Bordeauxline rengi. Clinique'in alt kirpikler için özel olarak tasarlanan rimeli Bottom Lash, görünümü tamamlamak için için ideal.


<#text>


<#text> Sakarlığından dolayı kendini sürekli utanç verici durumlarda bulan Jess'in yanakları, bu yüzden her zaman pembe. The Balm Shelter gibi hafif renkli bir nemlendiriciyle cildinizi hazırladıktan sonra, BeneFit'in ışıltılı pembe sıvı allığı Posie Tint'le utanmadan da bu görünüme ulaşabilirsiniz.


<#text>


<#text> Jess, dudaklarında da pembenin çeşitli tonlarını kullanmayı seviyor. Görünümü yakalamak için Rimmel'ın 1000 Kisses kalıcı dudak renklendirici serisinden o günkü ruh halinize uyan bir rengi kullanabilirsiniz. Böylece, ev arkadaşlarınızla maceradan maceraya koşarken rujunuzu tazelemek zorunda kalmayacaksınız.


<#text>


<#text> Jess Day'den bahsederken saçlarına değinmemek olmaz. Bukle belirginleştirici bir köpükle hazırladığınız saçlarınızı, 25 mm. genişliğindeki bir maşayla dalgalandırarak onun ünlü saç modelini elde edebilirsiniz tabi Jess'in sık sık yaptığı gibi maşayı fazla bekletip saçınızdan duman çıkarmamaya dikkat etmek kaydıyla. Kahkülleriniz de varsa Jess tarzını yakalama konusunda bir adım öndesiniz.


<#text>


<#text> Jess'in makyaj tarzına yakından bakmak ve ürün seçimlerimizin tamamını görmek için galeriye uğramayı unutmayın.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.