GÜZELLİK TRENDLERİNİN EN YENİSİ: PEMBE GÖZ MAKYAJI

Güzellik dünyasının son favorisi pembe göz makyajına dair ipuçları...

Kapak Fotoğrafı: @tyronmachhausen / @sofia_baburina  / @patrickta

Güzellik dünyasını kasıp kavuran son trend hangisi mi? Çekiciliği ve mutlu duyguları uyandıran pembe göz makyajı! elle.com'da ince göz makyajı anlarından cesur pembe merkezli göz görünümlerine kadar herkesin zevkine göre bir şeyler var.

Pembe göz farı yükselen bir an yaşıyor. Valentino'da Pat McGrath Pantone, modelleri Renk Enstitüsü tarafından tanınacak özel bir renk tonu olan "Pembe PP" göz makyajıyla podyumda gönderdi. Görünüm, monokrom koleksiyonu tamamlamak için tasarlanmış özgürlük, bireysellik ve merakla ilgiliydi. Pembe göz makyajı, kısa sürede Instagram ve kırmızı halının da sevilen makyaj trendi haline geldi. Mutlu ve umutlu hissettiren bu rengi daha çok görmeye hazır olun!Hazırsanız, mutluluk uyandıran mükemmel pembe göz makyajına dair en iyi ipuçlarını paylaşıyoruz.

Dumanlı göz makyajı görünümünü bir de pembe tonlar ile deneyin. Bu klasik göz görünümünü, modern bir şekilde yeniliyor.

Cesurca pembe kullanın. Gerçekçi olalım, zaten göz kapağınızın her tarafına göz alıcı bir renk sürüyorsunuz, neden bu konuda cesur olmayasınız? Göz kapağınızda pigmentli ve iddialı bir pembe far deneyin. Bu tamamen cesur hamleler yapmakla ilgili. Cesurca iddialı bir pembe kullanma sizi korkutuyorsa, kirpik diplerinize ince bir pembe deneyin.

Hafif bir pastel renk tonu için ise şeftali, açık pembemsi renkler ekleyin. Pembenin bir elektrik tonunu azaltın ve takas edin. Opak şeftali parıltısı veya pembemsi ten rengi yumuşak glam anını deneyin.


Daha fazla günlük bir görünüm için pembe göz farı görünümünde siyah yerine kahverengi rimel kullanın. Pembe ve kahverengi de birlikte güzel olur; gözler daha yumuşak görünecektir.

Gece için, göz farını kanat şeklinde uzatmayı; daha fazla derinlik ve etki için üst kirpik çizgisine daha koyu pembe eklemeyi deneyin.

İster gündüz ister gece pembe göz makyajı yaparken, yüzü çıplak ve temiz tutun. Yanaklarda renk yok, sadece güzelce karıştırılmış krem highligther, düzgün kaşlar ve çıplak dudak… Böylece gözler mükemmel şekilde odak noktası olacak.

Güzellik trendlerinde kısa sürede kendine önemli bir yer edinen pembe göz makyajı için favori görünümlerimizi ve seçtiğimiz ürünleri inceleyin.