GÜZELLİKTE SON MODA

ELLE olarak hepimizi heyecanlandıran yeni keşiflerin hepsi burada!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Eylül 2014
GÜZELLİKTE SON MODA<#text>


<#text> Geriye dönüp baktığınızda cilt bakımı konusunda yeni buluş dendiğinde nemlendiricilerdeki SPF veya ojedeki yeni parıltılar anlaşılırdı. Peki ya sonra? Şimdilerde yeni ürün trendleri ve buluşları o kadar çok ki, takip etmek neredeyse mümkün değil. Bu sayfaları okumanızın sebebi de bu, biz takip ediyoruz. Böylece ELLE'in ürünler, uygulamalar, diyetler ve bakım rutininde sismik değişiklikler yapacak konularla ilgili ürün seçimlerini görebilirsiniz.


<#text>


<#text> Güzellik uygulamaları: Mükemmel komik fotoğraflar


<#text> Rihanna, Rita Ora ve Cara Delevingne gibi paralarının peşinde koşan “Selfie” fotoğraf uzmanları için her zaman kamerası hazır bir uygulama var: Facetune. Photoshop'ın basit bir hizmeti olan bu uygulama, cilt tonunuzu yumuşatıyor, sivilceleri kapatıyor, bulanıklığı mükemmelleştiriyor ve hatta yüzünüze yeniden şekil veriyor.


<#text>


<#text> Saç rengi: Hafif terapi


<#text> Percy&Reed'in renk istasyonu (percyandreed.com), altı ışıltıdan oluşan bir hale. Oturduğunuz sandalyenin etrafında bu haleyle dış mekan ve iç mekanda oluşabilecek ışık efektlerini görebiliyorsunuz. Böylece herkes sizin daimi olarak mükemmel saç rengine kavuştuğunuzdan emin oluyor. Şirket ortağı Adam Reed şöyle diyor: “Bulunduğunuz mekana göre saç renginiz değişim gösterir. Buna en güzel örnek New York sarışınıyla L.A. sarışınını karşılaştırarak verebiliriz. New- York'un klas gölgeleri Kaliforniya'da soluk renkli gibi görünürken; aynı şekilde Kaliforniya sarışını New York'ta pirinç sarısı gibi görünebilir. Burada anahtar, rengi yaşam şeklinize ve cilt renginize göre seçmeniz gerektiğidir.


<#text>


<#text> Rimel: Kirpiklerinizi kendiniz kıvırın


<#text> Vibratörlü rimeller (hatırlıyorsunuz değil mi?) tuhaf şekilde gelip geçici bir modayken; aslında makyaj rutinimizde değişime yol açtılar. Güney Kore üreticisi pilli Haan Heating Beaurer rimeller, açık ara bir numara. Önce kirpikleri ısıtarak kolayca biçimlendirirken; daha sonra rimel dönmeye başlıyor ve bütün kirpiklerin aynı zamanda perma etkisi yaratan bir maddeyle kaplanmasını sağlıyor. Daha bizim kıyılara ulaşmadı; Asya'ya giderseniz bize de bir tane getirmenizi rica ediyoruz.~

Süper yiyecekler: Faydalı meyveler<#text> Feryat ettiğinizi duyuyor gibiyiz. “Merak etmeyin, yeni bir süper gıda yok!” diyorduk ki, adına Baobab denilen meyve özü tozunun tadına baktık. Güzellik ve bakım sektöründe yeni temel yiyecek maddesi, bu. Kendinizi iyi hissettiren bu meyvenin özellikle C vitamini oranı çok yüksek; ayrıca 14 çeşit vitamin, yüzde 50 lif ve goji meyvesinden iki kat daha çok antioksidan içeriyor. Bu çok önemli; çünkü hava kirliliği ve güneşin neden olduğu serbest radikal artışına karşı harekette bulunuyor. Aynı zamanda biraz şerbet tadında, bu sayede smoothie'ler ve meyve sularıyla karıştırılarak içilebilir.


<#text>


<#text> Koku ürünleri: Yararlı kokular


<#text> Parfüm, güzel kokmanızı sağlıyor. Fakat alkol, cildi kurutuyor. Gelecek kuşak parfümler, bunu işaret ediyor. DKNY'ın Be Delicious serisine son eklenen ürünü cilt nemlendiricili Eau de Toilette, bu özellikte. Be Delicious Skin, tüm vücuda kullanabileceğiniz bir ürün. İçinde tüm vücudu yumuşatmak için gliserin, yanı sıra cilde aydınlık vermek için aloe vera ve mulberry yaprağı var. Roger&Gallet Eau Des Bienfaits Fragrance Body Mist, limon kokulu. Aloe vera ve kivi özüyle cildi nemlendiriyorken; ginseng özüyle meyve asitlerinin tene nüfuzunu sağlıyor. L'Oréal Professionnel Mythic Oil, skalasını genişleterek Mythic Oil Le Parfüm'ü piyasaya çıkardı. Çiçeksi bu saç parfümü mandalina, portakal çiçeği, yasemin, tonka fasulyesinin yanı sıra; argan yağıyla desteklenmiş.


<#text>


<#text> AMY LAWRENSON

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.