HAFİFLEME ZAMANI: YAZA ÖZEL RENKLİ NEMLENDİRİCİLER

Yaz makyajı için hafif formüllü alternatifler…

Tam kapatıcılık sağlayan ağır formüllü fondötenler, yaz aylarında iyi bir seçim olmayabilir. Daha çok terlediğimiz sıcak havalarda fazla makyaj yapmak istenilmeyen sonuçlar yaratabilir. Cilt kusurlarınızı kapatırken pürüzsüz bir görünüm elde etmek yoğun fondötenler gerektirmiyor! Doğal ışıltınızı öne çıkaracak ve cildinizin nemsiz kaldığı bu mevsimde yüzünüzü nemlendirecek bir alternatif arıyorsanız renkli nemlendiricileri öneriyoruz. 

Zahmetsiz ve doğal bir görünüm kazandıran renksiz nemlendiriciler birçok cilt bakımı özelliği ile dolu. Cildinizin nem ihtiyacını karşılarken antioksidan, SPF ve mineral içerikleri ile yüzünüzü çevresel etkilere karşı koruyan renkli nemlendiriciler yaz mevsimi için özel olarak tasarlandı. 

Normal fondötenlerden farklı olarak renkli nemlendiricileri eliniz ile uygulamanız tavsiye ediliyor. Kremsi hafif formülü ile parmak uçlarıyla sürüldüğünde daha iyi bir eşitlik sağlayan bu nemlendiricileri boyun ve dekolte bölgelerinize de uygulayabilirsiniz. Tek bir ürün ile hem cilt hem de makyajınızı tamamlamak istiyorsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz renkli nemlendiricileri inceleyebilirsiniz…