HARRY STYLES GÜZELLİK MARKASI MI KURUYOR?

Styles'dan makyaj ve cilt bakım ürünleri!

One Direction’da genç kızların gözde yakışıklısı olmaktan ünlü bir soliste ve son olarak ise moda ikonuna dönüşen Harry Styles’ın yepyeni bir planı var. Cinsiyet kalıpları dışındaki stili ile güncel moda ve güzellik trendlerine ilham kaynağı olan hatta bu trendlerin yaratıcısı olarak görünen Styles’ın kendi güzellik markasını kurması kadar mantıklı bir proje olamaz!

İngiltere’nin resmi şirket kayıt şirketine göre 25 Mayıs’ta Styles ve uzun süredir asistanı olan Emma Spring bir parfüm ve kozmetik şirketi için başvuru yaptılar. ‘Styles, Harry Edward’ olarak yapılan başvuruda hayranları sosyal medyada bu ismin 2019’da Styles’ın feminen tarafını anlattığı ‘SHE’ adlı şarkısı için olabileceğine işaret ettiler.

Harry Edward Styles yerine markasına Styles Harry Edward olarak alan Harry Styles’ın yeni güzellik markasının SHE olması bekleniyor. Tabii şirket kayıtlarında verilen ismin dışında geri kalan her şey spekülasyon… Markanın gerçekten SHE olduğuna dair bir kanıt olmasa da Styles’ın stilindeki cinsiyetsiz seçimlerini göz önünde bulundurursak ‘SHE’ başlığı çok olası duyuluyor!

Etİketler