HAZAL KAYA’NIN 2 ADIMLI CİLT BAKIM RUTİNİ İLE TANIŞIN

Cilt görünümünü yenileyen, yüksek performanslı bakım: Rénergie Triple Serum ve H.P.N-300 Peptide Cream.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Mayıs 2023
HAZAL KAYA’NIN 2 ADIMLI CİLT BAKIM RUTİNİ İLE TANIŞIN

Mutlu, güçlü ve duyarlı duruşu ile Lancôme Türkiye’nin ilk marka elçisi olan Hazal Kaya iki adımlı Rénergie Cilt Bakım Rutini’ni paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Lancôme Rénergie Triple Serum ve yeni Rénergie H.P.N-300 Peptit Krem’in yer aldığı rutin daha dolgun, canlı, genç bir cilt görünümüne yardımcı olacak şekilde cilt hücresi yenilenmesini hızlandırıyor.
LANCÔME RÉNERGIE TRIPLE SERUM

Lancôme'un üç serum etkisini tek formülde alabildiğiniz ilk serumu Lancôme Rénergie Triple Serum, içeriğindeki Hyalüronik asit, Niasinamid ve Ferülik asit ile cildin daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlarken kırışıklıkların görünümünü azaltmaya da yardımcı oluyor. Formülündeki C vitamini türevi ve Niasinamid sayesinde cilt tonunu eşitlerken koyu leke görünümünü azaltıyor ve daha aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor.


LANCÔME H.P.N-300 PEPTİT KREM

Lancôme H.P.N-300 Peptit Krem, Hyalüronik Asidi, Niasinamid’i ve güçlü yaşlanma karşıtı özlerden elde edilen 300'den fazla peptit türünü tek bir kremde birleştiriyor. İçeriğindeki Hyalüronik asit ile cilde nem, daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sağlarken C vitamini türevi ve Niasinamid içeren formülü ile cilt tonunu eşitliyor, koyu leke görünümünü azaltıyor ve daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı oluyor. 300 Peptit içeren formül ile hızlandırılmış cilt hücresi yenilenmesi sağlayan Yeni Lancôme H.P.N-300 Peptit Krem, cilt sıkılığını, esnekliğini arttırmayı ve kırışıklık görünümünü azaltmayı hedefleyerek cildi yeniden yapılandırıyor. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.