HEDEFE YÖNELİK CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ: AKNE

Şimdi olan ve gelecekte çıkabilecek sivilceleri engelleyebilirsiniz!

Ergenlik çağında mücadele ederken “büyüyünce kurtulacağım” dediğimiz akne sorunu maalesef devam ediyor. Stres, beslenme şekli ve çevresel faktörler formüle dahil olunca hayatımızın her döneminde karşımıza çıkan sivilce sorunu bir de maskelerden kaynaklanan “maskne” sorunsalına dönüşünce iyice çekilmez bir hale geldi! Cilt şikayetlerinin başında gelen sivilce sorunu düşündüğümüz gibi çözümsüz değilmiş. Farklı şikayetlere yönelik cilt bakım ürünleri ile sivilceleri kökünden çözebilirsiniz. 

Geçtiğimiz sezonlarda çıkan akne çıkartmaları ile barıştığımız siviliceleri, kabul ediyoruz ve sorunu çözmeye odaklanıyoruz. Gözenek tıkanıklığı ve ciltteki fazla sebum ile ortaya çıkan sivilceler aynı zamanda çevresel faktörlere de bağlanabiliyor. Üzüldüğünüz ve çok stres olduğunuz bir günün akşamında yüzünüzde sivilce çıkmasının sebebi de bu!

Kızarıklığı azaltan, büyüyen gözenekleri temizleyen, fazla sebumu gideren ve çevresel faktörlere karşı müdahale eden cilt bakım ürünleri olan sivilceleri giderirken, yenilerinin çıkmasını engelliyor. Aynı zamanda akne sonrası oluşan lekeleri de gideren hedefe yönelik cilt bakım ürünleri cilt tonunuzu eşitleyerek dengeyi koruyor. Özellikle niasinamid ve salisalik asit içerikleri ile dikkat çeken bu cilt bakım ürünleri ergenlikten beri süren sivilce probleminize kesin ve etkili bir çözüm sunuyor. 

Pürüzsüz bir cildin hayal olmadığını kanıtlayan akneye yönelik cilt bakım ürünlerini fotogaleride inceleyebilirsiniz…