HEYECAN VERİCİ KOKULAR: VANILLA ROCOCO X LONJEVITE

Saf botaniğin gücü, sanatsal pastalarla bir araya gelirse…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Ocak 2023
HEYECAN VERİCİ KOKULAR: VANILLA ROCOCO X LONJEVITE

Pastacılık dünyasının sihirli eli olarak anılan bir süredir Vakko L’Atelier dünyasında yer alan Vanilla Rococo, botanik serumlarıyla ünlü Lonjevite ile üç farklı, lezzet dolu aroma blend tasarladı.Benzersiz lezzetleri ve hayalleri süsleyen pastaları ile Vanilla Rococo’nun Emaar Square’daki Pop-up store’u bugünlerde bu özel, rahatlatıcı ve en önemlisi lezzet dolu kokuları ile de anılıyor.

Mutluluk veren, zinde hissettiren kokular

Kişiye özel pastaları, cupcake'leri, gift box'ları ve patisserie ürünleri ile ünlü Vanilla Rococo, Lonjevite ile üç farklı aroma blend tasarladı. Tranquility Aroma Blend, mutluluk veren, iştah açan portakal ile sakinleştirici vetiveri, Radiance Aroma Blend, denge verici tarçın ve vanilyayı, zinde hissettiren paçuli ile birleştirdi. Sparkle Aroma Blend’de ise canlandıran limon, enerji veren ıtır ve vanilya ile birleşiyor.


Sanatsal pastalarıyla ünlü Vanilla Rococo’nun merkezi İstanbul’da Etiler’de bulunuyor. Bir süredir Emaar Square AVM’de açtığı Pop-up Store’da de Anadolu yakasına hizmet veren pasta butiği, dükkana adım atan herkesi sarıp sarmalayan Vanilla Rococo & Lonjevite kokularını müşterilerine de sunuyor.

Fiyat: 400 TL


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.