HİPP'TEN HAMİLELERE ÖZEL HASSAS BAKIM

HİPP Mamasanft Masaj ve Bakım yağı hamilelik döneminde değişikliğe uğrayan cildi, çatlak oluşumuna karşı koruyarak bakım yapıyor.

Hamilelik dönemi, cildin en çok bakım istediği zamanlardan... Bu dönem boyunca genişleyen vücut, gerginliğini ve elastikiyetini kaybederek cilt, bakıma ihtiyaç duyuyor. HiPP Mamasanft Masaj ve Bakım Yağı, hamilelerin ihtiyaçlarına göre özel olarak formüle edilmiş bitkisel yağ bileşimi sayesinde, cildi yumuşatarak çatlak oluşumunu önlemeye gidermeye yardımcı oluyor.


Organik badem yağı ve jojoba yağıları içeren HiPP Mamasanft Masaj ve Bakım Yağı, cildi beslerken diğer yandan da nemlendiriyor. Alerji yaratabilecek, veya cilde zarar verebilecek maddeler içermiyor. Cildin hava almasını engelleyen mineral yağlar, renklendirici, alerjen bileşenler, esansiyel yağ, poli etilen glikol(PEG), hayvansal hammaddeler ve paraben içermiyor.

Cilt ile uyumluluğu ile dermatolojik olarak test edilen HiPP Mamasanft Masaj ve Bakım Yağı düzenli uygulandığında bağ dokusunun elastikiyetini korumasına yardımcı oluyor ve rejenerasyonunu sağlıyor.