HOLLYWOOD YILDIZLARININ GÜZELLİK SIRRI: AURELIA ROLLER

Yaşlnama etkilerini geciktiren ve dünyaca ünlü isimlerin tercihi Aurelia Germanium Roller artık Türkiye'de.

Yüz ve vücut için anti aging etkili güzellik ve bakım ürünü Aurelia Germanium Roller, alın, yanak, dekolte bölgesi, üst kol, el, boyun, omuz ve üst omurga ile baldır bölgelerinde kullanılıyor. Her gün bir bölgeye 30-45 saniye masaj yapıldığında yaşlanma etkilerini geciktiriyor. Anti-aging etkisi, benzersiz ritmik yuvarlanma hareketinden geliyor. Altıgen rollerı cildinizin her tarafında yuvarlayarak gezdirdiğinizde kan dolaşımını destekliyor, cildi sıkılaştırıyor, cilt tonunu düzenliyor ve daha sağlıklı, genç görünen bir cilt sunuyor. 

Kan dolaşımını destekleyen Aurelia Germanium Roller’da germanyum tozu içeren 24 adet masaj taşı bulunuyor. Roller'ın içeriğindeki doğada çok nadir bulunan Germanyum tozu cildi sıkılaştırıyor. Yarı iletkenlik özellikleri dolayısıyla Germanyum negatif elektron yayma kabiliyeti ile vücudun enerji seviyelerini yeniden dengelemeye ve arttırmaya yardımcı oluyor. Germanyum, hücresel zarlardan oksijenin iletimini kolaylaştırıyor ve kandaki oksijen içeriğini arttırıyor. 

 Yıllarca etkisini kaybetmeyen, elektrik veya pille şarj edilme ihtiyacı duymayan Aurelia Germanium Roller sadece www.makyaktrendi.com.tr’de satışta.