İLKBAHAR CİLDİ ÖZEL

Mükemmel cildin sırlarını açıklıyoruz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Mayıs 2014
İLKBAHAR CİLDİ ÖZEL


İlkbaharla beraber, zaman yeni bir görünüşe “merhaba” deme zamanı! Şimdi fondöteni doğru kullanmak veya hiç kullanmamak, yeni makyaj trendinin ilk şartı. Ustaca bir manevrayla sevimli bir görünüm elde etmeniz de mümkün. Sezonun yeni modası olan saf görünümlü cildi yaratamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Tabii ki yapabilirsiniz... Alexander Wang ve Chloe podyumlarından ilham alın tabii bir de ipuçlarımızı izleyin!

İKİ KERE TEMİZLEMENİN GÜCÜ


İdeal cildin olmazsa olmazı, iyi bir temizlikle başlar. Çifte temizlik, tenin tamamen değişmesini sağlayabilir. Bunun için önce kullandığınız temizleyiciyi kuru cilde uygulayın. Sonra çok az suyla masaj yapın. Daha sonra bir tülbendi cildinizdeki ölü derileri almak ve gözenekleri açmak için kullanın. Derin bir temizlik için işlemi tekrarlayın.

CİLDİNİZİ YENİDEN KEŞFEDİN


Bir ELLE ekibi üyesi, LPG'nin Endermolift uygulamasından sonra erkek arkadaşı tarafından cildinin ne kadar muhteşem göründüğü konusunda iltifat aldığını söylüyor. Hem de makyajsız olarak! Peki nasıl çalışıyor bu sistem? Elektronik bir cihaz, hücrelerdeki hyalüronik asidi uyarıyor. Siz daha yoğun bir çözüm arıyorsanız Mezolift enjeksiyonları, vitamin kokteylleri, amino asit ve hyalüronik asit uygulaması yapan uzmanları ziyaret etmenizi öneririz. Bu uygulamalar neredeyse acısız ve cilt de eskisinden daha nemli görünüyor.~

YENİ FONDÖTEN SERUMİyi bir fondötenin sırrı, cildinizde belli olmamasıdır. Burada da devreye serum fondötenler giriyor. Bu ürünler içerdikleri güçlü bileşenlerle cildin daha da diplerine nüfuz ediyor. Dahası serum kullanmak, nemlendiriciyi unutmanız anlamına geliyor ve öyle bir baz yaratıyor ki, fondötene ihtiyaç duymuyorsunuz. En son jenerasyon serumlar, çoklu görev üstlenebiliyorlar. By Terry, Cellularose Brightening CC Lumi-Serum'u dört renkte piyasaya çıkardı. Işıltınızı bütün sene korumak isterseniz Estée Lauder'in Clear Difference BB Creme'ini (a109) deneyin. Tedavi etme özelliğinin yanı sıra; doğal bir kapatıcı vazifesi de görüyor.

Hala ikna olmadınız mı?


Araştırmalara göre güne makyaj yapmadan başlayan kadınların yüzde 44'ü, günün devamını negatif hislerle geçiriyor . Gerçekleri test edin: Makyajsız sokağa veya alışverişe çıktığınızda insanların tepkilerini veya davranışlarını not alın. Makyajsız nasıl ilgi toplamadığınızı düşünün. İleriye bakın: İnsanlar en çok kendilerini düşünürler. Bu nedenle en büyük dostunuzun kendiniz olduğunu unutmayın. Bildiğimiz güzellik tanımı: Biz dikkat çekenin veya hoş görünenin güzel olduğunu düşünürüz. Oysa güzellik yorumlanabilen bir kavramdır.

AMY LAWRENSON

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.