INSTAGRAM'IN POPÜLER GÜZELLİK TRENDLERİ

Sosyal izolasyon döneminde Instagram'ı etkisi altına alan güzellik trendlerini deşifre ediyoruz.

Sosyal izolasyon yeni güzellik trendlerinin çıkmasını engellemiyor! Engellemesini bırakın bu dönemde insanlar çok daha yaratıcı ve ilginç trendler keşfediyor. Vaktini resim yapmak ile geçiren sevgili karantina sakinleri becerilerini makyaj departmanına taşıyorlar. Makyaj yapmaya ara vermiş olabilirsiniz ancak grafik eyelinerlar, papatya çizimli farlar ve pespembe rujlar, makyaj aşkınızı yeniden harlayabilir! Sadece Instagram influencerlarını değil aynı zamanda ünlüleri de etkisi altına alan güzellik trendleri sosyal medyada ekmek yapım videolarından daha çok gördüğümüz şeyler arasında.

Evlerinin konforundan güzellik tüyolarını ve taktiklerini paylaşan sosyal medya yıldızları yeni sezon trendlerini belirliyor. Yavaş da olsa normalleşme sürecine giriyoruz ancak yine de biraz daha evde kalmamız gerekiyor. Dışarıda havalı fotoğraflar çekmek yerine ayna çekimleri ve selfieler ile hesabımızdan paylaşım yapmaya devam ederken Instagram güzellik trendleri karantina fotoğraflarınıza renk katacak!

Normalde bu dönemlerde su bazlı fondötenlerin ve highlighterların popüler olduğunu görüyorduk. Ancak evde kalmak hepimizin kreatif yanını ortaya koymayı başardı! Artık Instagram sayfamız çiçekli göz farları ve pembe saçlar ile dolu. Makyajda deneyselliği öne çıkaran trendler eğlenceli defileleri aratmıyor. Fikirlerin tükenmediği sosyal medya mecrasında hem görüntülü konuşmalarınızda öne çıkacak hem de yeni bir aktivite olacak güzellik trendleri keşfedebilirsiniz. Tek tek tüm influencerlara bakmanıza gerek yok, fotogaleride Instagram’ın en popüler karantina güzellik trendlerini inceleyebilirsiniz…