Işıldayan Güzellik: Kiko Milano Gold Reflections

İtalyan sahilindeki altın saatlerden ilham alan yepyeni bir yaz koleksiyonu…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Mayıs 2024
Işıldayan Güzellik: Kiko Milano Gold Reflections

Kiko Milano, İtalyan sahillerinde güneşin bütün güzelliği ile kendini gösterdiği, altın yansımalardan ilham alan göz alıcı, premium yaz koleksiyonu Gold Reflections’ı makyaj severlerle buluşturuyor.Yüksek performanslı ürünlerin bir araya geldiği Kiko Milano Gold Reflections koleksiyonunda yenilikçi formüller ve dokular dikkat çekerken, koleksiyonda yer alan ürünlerin tümü İtalyan yazının ruhunu yansıtmak üzere tasarlanmış. Gün batımının göz alıcı renkleri ve güneş ışığının en güzel yansımalarını yaz makyajına taşıyan koleksiyon, kullanıcılarının benzersiz özelliklerini ön plana çıkaracak ürünlerle dolu.  Koleksiyon yüksek kaliteli formülleri ile mükemmel sonuçlar sunarken, dokular ise doğal güzelliği artıran, cildi kendinden aydınlanmış gibi gösteren bir dokunuş veriyor.


Koleksiyondaki renk paletleri, günbatımında barok mimarisinin bronzlaşmış tonlarından başlayarak, sabahın ilk ışıklarında kum ve bengonvillerin sıcak tonlarından, gül ve altın renklerine kadar uzanırken, İtalyan yazının tüm tonları koleksiyonda bütün görkemi ile kendini gösteriyor. 

Koleksiyonda güneşin cilde verdiği doğal bir ışıltıyı yansıtan baked bronzerlar, inovatif formülleri ile dikkat çeken allıklar, ikonik 3D Hydra Lip Glosslar ve SPF 30’lu rujlar fark yaratıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.