IŞILTILI MAKYAJ İÇİN EN İYİ 20 ÜRÜN

Disko topunu kıskandıracak makyaj önerileri!

Yılbaşı partileri=Sim+Işıltı+Payet! Yeni yıl davetlerinin vazgeçilmez sponsoru olan simli makyajlar ve payetli elbiseler her sene olduğu gibi 2020 partilerinde de devam ediyor. Tam bir kutlama havasını çağırıştıran simler, en görkemli ve göz alıcı makyajların anahtarı olarak görev alıyor. Eğer siz de bizim gibi sim tutkusundan vazgeçemiyorsanız 2020 partileri için simli makyajları denemelisiniz. Abartının abartı sayılmadığı yeni moda döneminde, içinizdeki küçük kızı sevindirmeye hazır olun. Küçükken her tarafınızı simle kaplamaya çalıştığınız günlere dönüyoruz, üstelik bu tarzlar yeni trendler arasında hiç göze batmıyor!

Jean Paul Gaultier, Valentino, Off-White Defileleri (Getty Images)

Sonbahar Kış 2019 / 2020 ve İlkbahar Yaz 2020 defilelerinde simli makyaj trendi ön plana çıkarken, Jean Paul Gaultier, Valentino ve Off-White defilelerindeki gibi simli göz makyajını deneyebilirsiniz. Pigmentler veya sim bazlı farlar ile elde edebileceğiniz bu tarzı uygulaması çok kolay! Gaultier'deki gibi sadece göz kapaklarınıza sürebileceğiniz simli bir far ile dikkatleri gözlerinize çekebilir veya Off-White defilesinde olduğu gibi göz pınarlarından başlayarak bir festival makyajı deneyebilirsiniz. Cesur stiller için kaşlarınız ve göz kapaklarınız kaplayacağınız simler ile Valentino defile görünümünü deneyebilirsiniz. 

Thom Browne, Valentino, Schiaparelli Defileleri (Getty Images)

Tıpkı göz makyajı gibi dudaklarda da ışıltı ön planda. Metalik ve simli rujların yanı sıra pullar ile sabitleyebileceğiniz ışıltılı dudaklar ile partinin yıldızı olmaya hazır olun. Kleopatra'yı andıran altın metalik bir ruj ile Thom Browne defilesinden esinlenebilir veya kristal yapıştırmalar ile Valentino defilesinin gösterişli makyaj stilini deneyebilirsiniz. Klasik kırmızı rujlarınıza Schiaparelli defilesinde olduğu gibi ışıltı katarak, Yılbaşı ruhunu doruklara taşıyın! 'Statement' makyajların başında gelen ışıltılı stilleri denemek için fotogaleride sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyebilirsiniz...