JENNIFER ANISTON, GÜZELLİK MARKASININ LANSMANINI DUYURDU

Güzellik sektörüne bir yıldız daha katılıyor!

Los Angeles'ta bu aralar bir şeyler olmalı çünkü neredeyse her ünlü bir güzellik markası çıkarıyor. Jennifer Aniston, LolaVie'nin duyurusu ile kozmetik endüstrisine katılan en son yıldız oldu. Bir sosyal medya gönderisinde, markanın resmi olarak 8 Eylül'de piyasaya sürüleceği görülüyor.

52 yaşındaki “Friends” yıldızı henüz çıkacak ürünleri hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmamış olsa da, LolaVie'nin web sitesinde bambu, limon ve suyla dolu test tüpleri gösteriliyor, belki de tamamen doğal cilt bakımına işaret ediyor. Aniston, Gwyneth Paltrow'u ve 2008'de piyasaya sürülen sağlıklı yaşam ve doğal cilt bakımı markası Goop'u takip ediyor.


Ayrıca, Page Six Style tarafından elde edilen belgelere göre, Temmuz 2019'da yüz ve vücut losyonu, duş jeli, mum ve saç bakımı alanlarında LolaVie adının marka tescili için başvuruda bulunuldu.

Yıldızın güzellik dünyasına adım atması çok mantıklı. Jennifer yıllardır parlayan cildi için alkışlandı. Ama Aniston'ın şifreli gönderileri, ünlü sarışını arkadan göstererek sadece "bir şey geliyor" diye alay ettiğinden, her şey mantıklı olabilir.Bu, Aniston'ın eksiksiz bir güzellik işine ilk adımı olacak olsa da, aynı zamanda Vital Proteins'te baş yaratıcı görevli unvanına sahip ve uzun süredir Aveeno'nun yüzü. 2010 yılında LolaVie adında bir parfüm çıkardı ve bunun "hayata gülmek" anlamına geldiğini açıkladı ancak daha sonra benzer bir marka ile anlaşmazlıklar nedeniyle kokunun adını aniden "Jennifer Aniston" olarak değiştirdi.

Orijinal isim seçimi sırasında “Uzun bir hikâye ve dürüst olmak gerekirse anlatılamayacak kadar kişisel, ancak özel bir önemi var” dedi.

Hayranların akınına uğrayacak kıskanılacak görünümüne rağmen, Aniston ünlülerin cilt bakımı alanında sert bir rekabete sahip; Hailey Baldwin ve Ariana Grande bu yıl kozmetik şirketleri kurmaya hazırlanırken, Kim Kardashian da cilt bakımına genişliyor. Rosie Huntington-Whitely, geçen ay kendi adını taşıyan güzellik markası Rose Inc'i piyasaya sürdü.

Paltrow, Rihanna, Jennifer Lopez ve Kylie Jenner, şimdiden oyuna hakim olan diğer yıldızlar arasında.