JENNIFER LAWRENCE'LA ÇOK ÖZEL

Oscar ödüllü güzel oyuncu makyaj rutinini ve güzellik sırlarını bizimle paylaştı

Canlı, seksi, aynı zamanda doğal... Jennifer Lawrence, yüzü olduğu Dior Addict rujlarının baştan çıkaran zarafetini tam anlamıyla yansıtıyor. Mutluluğun ve güzelliğin özgüvenden geçtiğine inandığını da eklemeden geçmiyor. Dior, yeni renkler eklediği ruj koleksiyonuyla bu sezon da radarımızda. Jennifer Lawrence'ın yüzü olduğu Dior Addict rujların reklam kampanyasında hem pembenin cazibesine hem de #shinedontbeshy sloganına bayıldığımızı belirtmeden geçemeyeceğiz. “Umursamıyorum ama harika görünüyorum!” mottosuyla hareket eden yetenekli oyuncu, makyaj söz konusu olduğunda günlük hayatında doğallıktan yana. Yüzü olduğu ruj serisinin ruhunu yansıttığı da ortada. Özgüvenin öneminden, basit güzellik rutinlerinden ve kariyerinden bahsederken bizi tekrar tekrar kendine hayran bırakan başarılı yıldızın bilinmeyen yönlerini öğrenmeye var mısınız? YAZI: GÜLBERK ARPAÇAY

ELLE: Aynı anda hem gişe hem de sanat filmlerinde oynuyorsunuz. Bu şekilde ilerlemeniz kariyerinizde denge yaratmak için mi?
JENNIFER LAWRENCE: Aslında Açlık Oyunları ve Umut Işığım'da neden rol aldıysam, diğer sanat filmlerinde de aynı sebepten oynadım. Benim için önemli olan, içine girdiğim rol. Çünkü başka karakterlere bürünüp onların hikayesini anlatmak konusunda oldukça tutkuluyum.

ELLE: Ünlüler dünyasına çok hızlı geçiş yaptığınız halde halk için hep ulaşılabilir kaldınız. Dior gibi lüks bir markayla olmak size neler hissettiriyor?
J.L.: Dior'dan teklif aldığımda bu, hayatımda “Rüyada mıyım?” dediğim anlardan biri oldu. Dior kıyafetleriyle dolaşan ünlüleri izleyerek büyüdüm, tabii bu bana oldukça havalı geliyordu. Şu an bu markanın yüzü olmak benim için inanılmaz bir duygu.

“BULUNDUĞUM BEDENİ SEVİYORUM”
ELLE: Dış görünüşünüze önem veriyor musunuz?
J.L.: Birçok kadın gibi ben de önemsiyorum ve bunun için bir şeyler yapıyorum. Hepimiz belli özelliklerle doğduk. Bence bunun üzerine bir şeyler katıp mutlu kalmak önemli. Kendimde bir şeyler değiştirmek ister miyim, pek bilemiyorum. Akşam yemeğinde bir kadeh şarap içmeyi ya da akşam saat dörtten sonra karbonhidrat almayı bırakmayı gerçekten istediğimden de emin değilim. Bazıları sıfır beden görünmeyi çok seviyor olabilir ama ben siluetimden
memnunum ve yemek yeyip mutlu olmaya devam edeceğim!