JENNIFER LOPEZ BİR CİLT BAKIMI KOLEKSİYONU ÇIKARIYOR

Ünlü şarkıcının güzellik sırlarını öğreneceğiz!

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, güzelliği ve cildi ile göz kamaştırıyor. 49 yaşındaki şarkıcı, herkesin oldukça merak ettiği yaşlanma belirtileri göstermeyen cildinin sırlarını hayranları ile paylaşacak. Senelerdir cilt sıkılığını ve parlaklığını neye borçlu olduğunu çözmeye çalıştığımız Lopez, sadece çok fazla su içtiğini söylemişti. Ne kadar fazla su içerseniz için, Lopez’in ışıltısına erişemiyorsanız sıkı durun! Ünlü şarkıcı yeni bir cilt bakımı koleksiyonu üzerinde çalıştığını açıkladı.‘Second Act’ filminin basın lansmanında bu koleksiyon hakkında açıklama yapan Lopez, “Yeni bir cilt bakım koleksiyonu ile karşınızda olacağım. Uzun zamandır bunun üzerinde çalışıyorum çünkü öylesine bir koleksiyon sunmak istemedim. Gerçekten işe yarar ürünler olacak. Üzerinde adım yazıyorsa buna güvenebilirsiniz,” dedi. 

Sıkılaştırıcı ve anti-ageing etkili ürünler arıyorsanız, Jennifer Lopez’in markası aradığınız özelliklere sahip olabilir. “Tüm öğrendiklerimi ve güzellik sırlarımı birleştiren bir şey olmasını istedim ve bunun iğnelerle alakası yok,” diyen Lopez, merak ettiğimiz güzellik sırlarını yeni ürünlerinde uygulayacak! Geçtiğimiz sene ‘Glow’ adında yeni bir parfüm çıkaran Lopez, aynı zamanda Inglot ile bir işbirliği yapmıştı. Kendi cilt bakım koleksiyonunu 2019’da satışa sunacak olan ünlü şarkıcı yeni yılda cildimizi yenileyecek!


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.