JENNIFER LOPEZ’İN GÜZELLİK MARKASI HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ

“Güzelliğin son kullanma tarihi yok!”

Jennifer Lopez, JLo Beauty ismindeki güzellik markası hakkında ipuçları paylaşmaya devam ediyor! Geçtiğimiz Ağustos ayında yeni bir güzellik markası üzerinde çalıştığını söyleyen Lopez, Pazar günü Instagram hesabından bir teaser video yayınladı. “Kadınlar olarak, insanlar bizi görmezden gelmeye hazır. Ben de hep bunu bekledim ama sonra fark ettim ki hayır, bunun olmasına izin vermeyeceğim. Sınır tanımamakla alakalı bir şey. Güçlü ve anlayışlı olmak. Güzelliğin gerçekten bir son kullanma tarihi yok” diyerek videoda anlatım yapan Lopez, yeni güzellik markasının kadınları güçlendireceğinin sinyallerini verdi. 


Hem kendi hesabından hem de yeni güzellik markasının hesabından, imzası haline gelen ışıltılı makyaj görünümlerini paylaşan Jennifer Lopez, aynı zamanda People’s Choice Ödüllerindeki makyaj stilini de takipçileri ile paylaştı. ‘People’s Icon’ Ödülünü alan Lopez, bu özel gece için kendi markasından makyaj ürünleri tercih ettiğini belirtti. 

1 Ocak’ta cilt bakım ürünleri ile birlikte satışa sunulması beklenen JLo Beauty ürün seçkisi tam olarak belirtilmese de Lopez’in yeni markasının ürünlerine önceden ulaşmak için 8 Aralık’ta e-posta listesine kayıt olabilirsiniz. Geçtiğimiz sene 24 Aralık’ta makyaj ve cilt bakım ürünleri için ticari marka başvurusu yapan Lopez, “cilt nemlendiricileri, cilt temizliyicileri, güzellik maskeleri, medikal olmayan cilt serumları, vücut ve yüz kremleri” kategorilerini belirtmişti. 


Güzellik sektöründe uzun bir süredir öne çıkan isimler arasında olan Lopez, kendi markası altında çıkardığı parfümleri ile 2002’den beri $2 milyarın üzerinde gelir elde etti. Kısa bir süre önce 25. parfümünü satışa çıkaran Lopez, 2018 yılında Inglot Cosmetics ile 70 parçalık bir makyaj koleksiyonu tasarlamıştı. Ünlüler arasındaki güzellik markası trendine katılan Jennifer Lopez’in Rihanna’nın Fenty Beauty, Kylie Jenner’ın Kylie Skin ve Kylie Cosmetics, Lady Gaga’nın Haus Beauty gibi markalarının başarısına ulaşması bekleniyor.