JENNIFER LOPEZ’IN OLUMLAMALARLA İLHAM VEREN CİLT BAKIMI

"Ruhumu besleyen onaylamalar ve o ışıltıyı veren cilt bakımı içeren sabah rutinim..."

 Jennifer Lopez'in ışıltılı cildinin sırrını merak edenlere sürpriz!

Aralık 2020'de cilt bakım serisi JLo Beauty'nin lansmanı ile hayranlar sonunda Lopez gibi parlama şansına sahip oldular. Şarkıcı, Instagram hayranlarına tüm sabah cilt bakım rutinini, kendi serisindeki ürünlerini kullanımını ve her gün okuduğu onay kartlarını öğrenme heyecanını yaşattı.

Marry Me yıldızı, cilt bakım videosunu duştan yeni çıkmış beyaz bir bornoz ve ıslak saçla başlattı. İlk adımının duşta That Hit Single Jel Krem Temizleyici ile yüzünü yıkamak olduğunu paylaştı. Duştan çıktıktan hemen sonra güne pozitif enerjiyle başlamak için daha fazla ilham verici kartla dolu bir kutudan bir onay kartı çıkardı. O günün kartında Helen Keller'dan bir alıntı vardı. Alıntı şöyle diyor: "Başarınız ve mutluluğunuz sizde. Mutlu kalmaya kararlı olun, sevinciniz ve zorluklara karşı yenilmez bir ordu oluşturacaksınız." Okuduktan sonra JLo, "Ne olursa olsun mutlu olmaya karar vereceğim" yanıtını verdi ki bu hepimizin deneyebileceği bir şey…

Ardından sabah ve akşam rutininin olmazsa olmazı olduğunu söylediği That JLo Glow Serum'u yüzüne, boynuna ve dekolte bölgesine sürdü. "Şişedeki JLO parlaması" olduğuna yemin ettiği bu ürün, dolayısıyla kendi adını taşıyor. Ve kanıt açıkça orada çünkü ışıl ışıl görünüyordu. Bir sonraki adımından önce serumun kuruması ve cildine işlemesi için biraz zaman verdi. Boyun ve dekolte bölgesini de ihmal etmemenin önemine de vurgu yaptı.


Cildine nemlendiren ve güneş ışınlarından koruma sağlayan Geniş Spektrumlu SPF 30 Nemlendirici’yi sürerek, ovuşturdu. Güneş kremi, gençliğinin sonlarından ve 20'li yaşlarının başından beri güzellik sırrı olmuştur, diye paylaştı. Son adımı, That Fresh Take Eye Cream'i parmağıyla gözaltlarına, kaşlarının arasına ve alnına hafifçe sürmek oldu.

"Güzel bir gün olacak. Mutluluğu seçiyorum" diyerek videoyu olumlu bir notla sonlandırdı. O gün neşeden başka bir şey görmediğinden eminiz - ve tabii ki muhteşem ışıltılı bir cilt.