JLo Beauty İlk Dudak Ürününü Çıkardı

Jennifer Lopez’in güzellik markası, dudak kategorisine genişlemesini duyurdu.

Buse Saray BUSE SARAY 06 Kasım 2023
JLo Beauty İlk Dudak Ürününü Çıkardı

Jennifer Lopez, etkileyici bilimsel çalışmalara dayalı cilt bakım markası JLo Beauty ürün yelpazesini genişleterek en yeni ürünü olan “Beso Balm Ultra-Hydrating Dudak Maskesi” ile dudak kategorisine adım atıyor. Piyasaya sürülen bu ürün, gündüz tekrarlanması ve gece daha kalın bir şekilde kullanılması amaçlanan bir balm-maske kombinasyonu.Beso Balm Ultra-Hydrating Dudak Maskesi, dudakları her an ultra nemlendiren, parlak dudaklar için daha pürüzsüz ve dolgun bir görünüm sunan bir ürün. Bu yağlı balm, yapışkanlık izi bırakmadan nemin kilitlenmesini sağlıyor. Gün boyunca sadece tek başına veya rujun üzerine sürerek esnek parlaklık elde edebilirsiniz. Gece için yoğun bir maske için kalın bir tabaka uygulayabilirsiniz.

Jennifer Lopez bu yeni ürünü şöyle anlatıyor: "Gerçekten hayalimdeki bir balmı yaratmak istedim. Henüz tüm beklentilerimi karşılayan bir balm bulamamıştım. Bu yüzden kendi balmımı yaratmaya karar verdim, ürünler için birçok fikir üretme yolunda işte böyle ilerliyoruz. 'Tamam, ciltte parlatıcı bir serumumuz var. temizleyici, serum, nemlendirici, SPF, maske de var. Ama ne eksik? Gece rutininin bir parçası olarak ne sürüyorum?' ve her zaman dudak balmı olduğunu fark ettim."

"Yatmadan önce yaptığım son şey dudak balsamımı sürmekti. Şu an yatağımın hemen yanındadır.""Her kadının çantasından anında çıkarıp sürüp daha fazla özgüven kazanabileceği bazı temel ürünlere ihtiyacı vardır. JLo Beauty koleksiyonu ile harika cilt bakımı ve vücut bakımı rutinleri oluştursak da, yüksek performanslı bir dudak ürününün eksik olduğunu hissettim. Bu nedenle Beso Balm'ı yarattık, gündüz bir balm olarak veya gece maskesi olarak kullanılabilir. Dudaklarınıza dolgun, yumuşak bir görünüm kazandıracak ve harika bir vanilyalı flan kokusu var" diyor.

Formül Güney Kore'den geliyor ve vanilya kokulu yağlı bir dokuya sahip. Lezzet, Lopez'in çocukluk favorisi olan vanilyalı flan tatlısından ilham alıyor. "Bu, büyükannemin mutfağına geri dönmüş gibiydi" diyor Lopez. "Onu sadece Noel’de, bazen de Şükran Günü'nde yapardı ve ben yıl boyunca sadece onu dört gözle beklerdim."

Beso Balm, pürüzsüz bir etki için kandelilla yaprağı özütünü kullanarak parlak bir görünüm sunmayı hedefliyor ve yapışkan olmayan nemlendirici bir dudak balsamı sunuyor. 8 ml'lik fiyatı 19 dolar ve jlobeauty.com, sephora.com, amazon.com, revolve.com ve belirli Macy's mağazaları (ve online) gibi yerlerde bulunabilir. Jennifer Lopez, şu günlerde dudak rutinlerinin '90'ların ilhamıyla olduğunu da söylüyor: "Süpermodel dudaklarına modern bir dokunuş yapmaya başladım. Daha koyu bir dudak kalemi ve gölge kullanıp ortaya daha açık renkli bir ruj sürüyorsunuz. Ama Beso Balm ile, süpermodellerin yaptığı kadar koyu yapmıyorum, sadece doğal dudaklarımdan biraz daha koyu yapıyorum. Gölgelendiriyorum, kenarlarını kontür yapıyorum ve ardından ortaya Beso Balm'ı sürüyorum, çok dolgun, parlak ve ıslak bir dudak görünümü elde ediyorum. Size dolgunluk verirken, öpülebilir, güzel ve parlak dudaklar da veriyor."

 SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.