KALBİMİ KAZANANLAR

İşte karşınızda bu ayın kazananları!Makyajı seven biri olarak bu ay dikkatimi daha çok, renkli kozmetik ürünleri çekti. Tabii cilt bakımını da unutmadım. Bu dört ürünü, bahar ve yaz aylarını rengarenk ve bakımlı geçirmek için deneyebilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL
L'Oréal Paris yeni Nude ruj serisi “Collection Privée”yi kadınların doğal zarifliğine ve gücüne armağan olarak sunuyor. Yeni benzersiz beş doğal renkle kadınsı, doğal cazibeyi dudaklarınızda şık bir dokunuşla ön plana çıkaran “Collection Privée” serisi, L'Oréal Paris'in birbirinden güzel ve başarılı beş güzellik elçisinin de imzasını taşıyor. Dudaklarınızda kusursuz zariflikte görünüm için bu rujları deneyin derim!

CİLT YAŞLANMASINA AŞI ETKİSİ

Givenchy, hücrelerin ortalama ömrünü uzatarak genç cilde sahip olunmasını sağlamak için Vax'in Complex'le zenginleştirilen Vital Energy Infusion Mask'ı (Enerji Veren Maske) yarattı. Krem, hücrelerin yaşlanmaya direncini artırıyor. Tekrarlanan uygulamalar teni onarıp gençleştiriyor, kaybedilen nem ve elastikiyetin geri kazanılmasını sağlıyor. Cilt, bütün ve sağlıklı görünüme kavuşturuyor.