KIKO MILANO GREEN ME 2022 KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

Green Me 2022 Koleksiyonu, doğadan ve İtalyan geleneğinden ilham alan güzelliği Kiko severlerle buluşturuyor.

Kiko Milano, yeni Green Me 2022 Koleksiyonu ile doğadan ve İtalyan geleneğinden ilham alan güzelliği ortaya koyuyor. Sürdürülebilir, en doğal ve yüksek performanslı ürünleri tüketicisi ile buluşturmak için her sene yenilenen çevre dostu koleksiyon, yüzde 98'e varan doğal içeriklerle formüle edilmiş ürünlerden oluşuyor. Cilt bakımı, makyaj ürünleri ve aksesuarlardan oluşan Green Me 2022 Koleksiyonu, doğanın gücünü Kiko severlerle buluşturuyor.

Green Me 2022 Koleksiyonu, iyi göründüğü kadar iyi de hissettiren bir güzellik etkisi yaratmak için doğa ve antik İtalyan güzellik reçetelerinin uyumu üzerine odaklanıyor. Cilde olduğu gibi dünyaya da iyi bakan Green Me 2022 koleksiyonunda yer alan ürünlerin ambalajları çevresel etkiyi en aza indirmek için geri dönüştürülmüş ya da geri dönüştürülebilir malzemelerden üretiliyor.


Green Me Cilt Bakım Ürünleri: Doğadan gelen bakım

Koleksiyonun cilt temizleme ürünleri serisi, temiz ve yumuşak bir cilt için doğal içeriklerden oluşuyor.

Green Me Gentle Face Scrub
Cildi nazikçe temizliyor ve peeling yapıyor. Yüzde 93 oranında doğal kaynaklı içeriklerden oluşan vegan formül, kiraz çekirdeği, fındık ve badem yağları ile zenginleştirilmiş. Ürün hassas ciltler için de uygun.


Green Me Gentle Face Mask
Cildi hızla besleyen maske, nazikçe yatıştırıyor ve şımartıyor. Adeta evde bir SPA deneyimi sunan ürün, yüzde 97 oranında doğal kaynaklı içeriklerden oluşan vegan formüle sahip.  Shea yağı, nar çekirdeği, badem, fındık, kiraz ve zeytinyağı ile içeren ürün, kremsi dokusu ile cildi saran bir rahatlık hissi veriyor.Green Me Makyaj Ürünleri: Bitkilerin gücünden gelen mükemmellik


Green Me Face Powder
Doğal mat bitişli kadifemsi, hafif bir dokuya sahip olan pudra, cilt tonunu eşitliyor ve kusurları kapatıyor. Yüzde 97 oranında doğal kaynaklı ham maddelerden elde edilen içeriklerden oluşan vegan formülü fıstık yağı içeriyor.


Green Me Luminous Concelear
Badem yağı içeren concelear, cilde sofistike bir parlaklık ve pürüzsüz bir görünüm verirken, lekeleri ve ton farklılıklarını zahmetsizce gizliyor.   Yüzde 94 oranında doğal kaynaklı hammaddelerden elde edilen içeriklerden oluşan vegan formülü badem yağı, zeytinyağı ve mersin özü ile zenginleştirilmiş.


Green Me Lips & Cheeks
Ayçiçeği çekirdeği ve elma yağı içeren 2’si 1 arada ruj ve allık dudaklarda ve yanaklarda kusursuz bir renk uyumu arayanlar için ideal.  Yüzde 98 oranında doğal kaynaklı hammaddelerden elde edilen içeriklerden oluşan vegan formüllü ürün, cildi aydınlatan ve canlandıran parlak ve doğal bir bitiş veren yenilikçi su bazlı jel dokusuna sahip.


Green Me Eyeshadow
Sofistike göz makyajı ve büyüleyici renk tonları ile ön plana çıkan bir görünüm yaratmak isteyenler için ideal bir ürün olan kompakt göz farı, vegan formülü, nar özü ile zenginleştirilmiş. Uygulaması keyifli ipeksi, pigmentli bir dokusu olan ürün, mat, inci ve saten bitişe sahip.


Green Me Eyebrow Mascara
Kaşlara tek bir adımda dolgun ve belirgin bir görünüm kazandıran Green Me Eyebrow Mascara benzersiz mini fırçası sayesinde hassas ve hedefe yönelik uygulama imkanı veriyor. Vegan formülünde buğday kepeği ve üzüm özleri içeren ürün, sentetik liflere sahip hafif sıvı jel dokusu ile kaşlara doğal, ince bir görünüm kazandırıyor.


Green Me Matte Lipstick
Dudakları hafif kadifemsi ve karşı konulmaz bir şeklide kaplıyor. Badem, hint ve ay çiçek yağı içeren Mat Ruj, çok yumuşak bir dokuya sahip. Kolay uygulanabilirliği ve farklı ten renklerine uygun zengin renk seçeneği ile dikkat çeken ürün, ilk kattan itibaren güçlü kapatıcılık sağlıyor.


Green Me Nail Lacquer
Yumuşak vegan formülü besleyici ve yatıştırıcı olan Green Me Nail Lacquer, zengin ve parlak tonlardan oluşan bir renk yelpazesine sahip. Şık ve sofistike bir manikür isteyenlerin favorisi olacak ürün, uzun, yumuşak, yuvarlak kıllara sahip fırçası ile tırnakların şeklini mükemmel şekilde takip ederek kolay şekilde uygulanıyor.


Green Me Stick Perfume
Baş döndürücü çiçeksi ve meyveli notalara sahip. Parfüm, canlı ve büyüleyici şekilde parlak greyfurt ve pembe biber, menekşe yaprağı ve frezyanın taze notalarıyla açılıyor.  Yoğun gül ve yasemin notaları, ahududu ve frenk üzümünün gevrek ve tatlı aromasıyla güzel bir uyum sağlıyor. Dip notaları, paçuli, misk ve hafif ahşap ile yumuşak ve canlandırıcı bir his veriyor.
Bu çok özel doğal koleksiyon Kiko Milano mağazaları ve www.kikomilano.com.tr’de satışa sunuluyor.