KIKO MILANO, GÜZELLİK RUTİNİNİZE İLKBAHARI GETİRİYOR

Yeniliklerle dolu "Beauty Essentials Koleksiyonu" ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Mart 2023
KIKO MILANO, GÜZELLİK RUTİNİNİZE İLKBAHARI GETİRİYOR

Başarılı İtalyan makyaj markası Kiko Milano, sınırlı sayıda üretilen Beauty Essentials Koleksiyonu ile alışılagelmiş güzellik rutinini bir üst boyuta taşıyor.Kiko Milano, yüksek performanslı, hızlı etki gösteren bileşenlerden oluşan, güçlü ve inovatif formüllere sahip yeni koleksiyonu ile adeta mevsimsel güzellik güncellemesi yapıyor.

Beauty Essentials Koleksiyonu yüksek performanslı ürünlerinin yanı sıra, kişisel bakıma saatler harcamadan, kokuların yarattığı duyusal iyilik, tazelenme hissini de güzellik rutinine ekliyor. Koleksiyondaki multi fonksiyonlu ürünler, akıllı ambalajları sayesinde makyaj çantalarına çok amaçlı, birden fazla kullanım alanı olan becerikli ürünlerin sığmasına olanak sağlıyor. Modüler paletler, kışın yoğun ve derin tonlarından baharın hafif ve parlak tonlarına kadar geniş ve zengin renk alternatiflerini bir araya getiriyor.

“Snackable Beauty”
Kiko Milano yeni koleksiyonu ile makyaj severleri “Snackable Beauty” trendi ile tanıştırıyor;  Beauty Essentials Koleksiyonu, hızlı ve etkili bir güzellik görünümü vadeden, çantaya atıp götürülebilecek, hem far, hem allık,  hem de ruj gibi çoklu kullanılabilecek süper kahraman ürünlerden oluşmuş “Snackable Beauty” trendinin öncüsü özel bir koleksiyon.


CİLT BAKIMI

2-in-1 Cleanser & Make – Up Remover
229,99 TL

Kayısı yağı ve şakayık özü ile zenginleştirilmiş 2’si bir arada yüz ve makyaj temizleyici, nazikçe cildi temizliyor.  Duyulara hitap eden jel – krem dokusu cildi kir ve makyaj kalıntılarından etkili bir şekilde arındırıyor.

Nourishing Prep Make-Up Face Mask
99,99 TL

Nemlendirici ve besleyici hidrojel maske, cildi makyaj uygulamasına hazırlıyor. Aloe Vera ile zenginleştirilmiş formüle sahip maske cildi besliyor ve makyaj öncesi ideal bir bakım sunuyor.

2 in 1 Serum & Toner
229,99 TL

Serum ve toner olmak üzere iki cilt bakım ritüelini bir araya getirerek etkisini kuvvetlendiren çok fonksiyonlu ürün, cildi aydınlatırken, taze bir görünüm veriyor.

Recharge & Refresh Eye Contour
299,99 TL
Göz çevresini canlandıracak ideal bir ürün olan Recharge & Refresh Eye Contour, makyaj öncesi yada gece bakımında uygulanabiliyor. Ferahlatıcı etkiye sahip metal rollerı sayesinde göz altına kolaylıkla uygulanan ürün, zencefil özüne sahip formülü sayesinde göz kontürünü nemlendiriyor ve tazeliyor.

Nourishing Lip Oil
229,99 TL

Besleyici dudak yağı, yumuşak ve kremsi formülü ile dudakları besliyor ve rahatlatıyor.  Hafif parlak bir görünüm bırakan dudak yağı çiçek yaprakları ile zenginleştirilmiş dokusu ve zarif çiçek kokusu ile çok etkileyici…

Fast Drying Nail Lacquer
65,99 TL

Bahar güzellik rutinini tamamlayan Fast Drying Nail Lacquer, profesyonel jel tırnak efekti veriyor.  Şakayık notaları ile kokulandırılmış formülü, sadece birkaç saniyede rengi sabitleyebiliyor.  Işığı yansıtan ve sofistike bir parlaklık etkisi yaratan yüksek pigmentler ve inciler içeren jel bitişli ojenin dört farklı rengi bulunuyor.


YÜZ

Radiant Foundation SPF 15
429,99 TL

Hyalüronik asit ile zenginleştirilmiş formüle sahip sıvı fondöten cilt tonunu eşitlemek, nemlendirmek ve yüze daha parlak bir görünüm kazandırmak için tam bir joker ürün. SPF 15 içeren nemlendirici formülü, cilde ağırlık yapmadan kolaylıkla uygulanabiliyor. Işıltılı bir bitişi olan fondöten orta düzeyde kapatıcılığa sahip.

Radiant Concelear
249,99 TL

Doğal parlak bitişe sahip likit kapatıcı, koyu halkaları, cilt kusurlarını ve renk farklılıklarını hassas bir ışıltı ile kamufle ediyor. Nemlendirici formülü gül suyu ve jojoba yağı ile nemlendirilmiş kapatıcı, cilt üzerinde nazikçe kayan parlak bitişe ve akıcı bir dokuya sahip. Ürünün en dikkat çekici özelliği ise performansı, metalik aplikatörü ile çok kolay uygulanabilen ürün tam 10 saate kadar kalıcılık sunuyor.

2-in-1 Blurring Primer & Perfecting Powder
399,99 TL

2’si1 arada Primer ve Pudra, makyaj öncesi baz olarak fondöten öncesi sonrası ise pudra olarak kullanılabilen çok kullanımlı bir ürün. Cilt kusurlarını kamufle eden ve makyajın tutuşunu iyileştiren ürün, cildin kusursuz ve ışıltılı görünmesini sağlıyor.  Argan yağı içeren pudra, zahmetsizce uygulanırken pürüzsüz bir şekilde yüze oturuyor.


Beauty Essentials görünümünün temel unsurlarından biri çaba harcanmamış, doğal bir renk akışı.  Bu nedenle, koleksiyonda mükemmel tonda allık oluşturmak için tasarlanmış bir dizi seçenek bulunuyor. 


All – In – One Face & Eyes Palette
449,99 TL

Mat ve metalik bitişli çok yönlü 4 palet hem yüze hem de gözlere uygulanabiliyor. Yüz hatlarını sofistike bir ışıltıyla zenginleştirmek için pudra gibi,  göz kapaklarını renklendirmek için ise far gibi kullanılabiliyor. Cildi canlandıran, narin ve ışıltılı tonlarla bakışları zenginleştiren 4 farklı pudra içeren palet, kadifemsi dokulu ve yüksek pigmentli.

Karıştırması kolay pudramsı yapısı ile cilt ile mükemmel şekilde uyum sağlayan ürün, hafiften yoğuna istenen etkide görünüm yaratmaya olanak sağlıyor.  Koleksiyonun yıldız ürünlerinden biri olan 4-in-1 Brush ile hem far hem pudra olarak rahatça uygulanıyor.

Colour Flush 3 – in – 1 All Over
279,99 TL

Sadece tek bir ürünle göz ve dudaklara renk, cilde canlılık veren Colour Flush 3 – in – 1 All Over, makyaj çantalarının birçok işi aynı anda yapan gizli silahı. Tek bir ürünle neredeyse tüm makyajı tamamlayan Colour Flush 3 – in – 1 All Over’un bulaşmayan formülü jojoba yağı ve karite yağı ile zenginleştirilmiş.  Son derece pigmentli sıvı yapısı sayesinde uygulaması ve karıştırması çok kolay olan ürün mat bitişli.

Silky Luminous Blush
399,99 TL

Metalik ve mat bitişli allık cildi canlandırmak ve ışık ve hacim dokunuşları yaratmak için mükemmel bir ürün. Formülü jojoba yağı ile zenginleştirilmiş allık çok yönlü etki için, inci ve mat olmak üzere iki efekti birleştiriyor.

Silky Matte Bronzer
399,99 TL
Mat bitişli pudra, cilde doğal ve bronz bir etki veriyor. Jojoba yağı içeren formülü sayesinde cilde ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm katıyor. Mat bitişli kadifemsi doku kolayca karışıyor ve hafiften yoğuna doğru değişen kalıcı bir sonuç veriyor.

Glowy Face & Body Highlighter
299,99 TL

Metalik bitişli stick highlighter hem yüz hem de vücut için kullanılabiliyor.  Formülünde jojoba yağı ve karite yağı bulunan highlighter sofistike ışık dokunuşları ile yüz ve vücudu aydınlatıyor.

 
GÖZ

Trio Eyeshadow
279,99 TL

Üçlü göz farı mat, saten ve ışıltılı olmak üzere 3 farklı bitişe sahip.  Gözleri ve bakışları zenginleştiren mattan parlağa efektlerle oynamaya fırsat veren göz farını uygulaması çok kolay.

All Shades of Eyeshadow Palette
429,99 TL

Makyaj uygulamasında yaratıcılığını konuşturmak isteyenler için mükemmel bir ürün olan palet, primerden mermer efektli göz farına kadar yüksek pigmentli ve çok bitişli 9 adet göz farını bir araya getiriyor. Palette 1 adet mat bitişli baz, 3 adet yoğun mat bitişli, 4 adet ultra metalik ve 1 adet mermer metalik bitişli göz farı bulunuyor.

3-in-1 12H Long Lasting Eyeshadow & Eye Pencil
279,99 TL

3’ü 1 arada ürün hem iç hem dış göz çevresi ile birlikte göz farı olarak da kullanılabiliyor. Bir ürünle 3 adede kadar farklı efekt elde etmeye yarayan 3-in-1 12H Long Lasting Eyeshadow & Eye Pencil, göz farının kremsi ve pigmentli formülü sayesinde göz kapaklarına mükemmel şekilde yapışıyor. 12 saate kadar kalıcılık vadeden ürünün bir tarafındaki göz farı zengin ve metalik bir görünüme sahip. İnce ve mat bitişli göz kalemi ise bakışları yoğunlaştırmak , çizgiler ve vuruşlarla zenginleştirmek için gözün iç ve dış kısmına uygulanabiliyor.

3-in-1 12H Long Lasting Mascara
299,99 TL

12 saat kalıcı 3'ü 1 arada maskara çift aplikatöre sahip.  Tek bir ürünle üç farklı göz kamaştırıcı etki elde etmeye imkan sağlıyor.  Maskara, hacim artırıcı etki, kıvırma ve uzatma etkisi ile beraber her iki aplikatör birleştirildiğinde panoramik, hacim artırıcı etkiye sahip.  Formülünde jojoba yağı ve karite yağı bulunan maskara, topak bırakmadan veya kirpikleri ağırlaştırmadan kolaylıkla uygulanabiliyor.  Ürünün kavisli aplikatörü kirpiklere kıvırma ve uzatma etkisi verirken, yuvarlak aplikatör ise hacim arttırıcı etki ile kirpikleri belirginleştiriyor. İki aplikatörün birleşimi ise panoramik, hacim arttırıcı bir görünüm sağlıyor.

Brow Mascara & 10H Lasting Brow Pencil
249,99 TL

Kaşları belirginleştirmek, doldurmak ve şekillendirmek için ideal bir ürün olan kaş ikilisi, kalem ve renkli sabitleme jelinden oluşuyor. İki uçlu ürün, 10 saate kadar süren kalıcılıkla eşit renk salınımı sağlıyor. Renkli jel mini fırçası ile tek adımda kaşları doldurmaya ve düzeltmeye olanak tanıyor.


DUDAK

2-in-1 Long Lasting Matte Lipstick & Pencil
249,99 TL

Uzun süre kalıcı mat ruj ve dudak kalemi tek bir ürünle dudakların şeklini belirginleştirirken, sofistike mat bir bitişle yoğun renk veriyor.

2’si 1 arada ürünün ruj bölümü jojoba yağı ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip, zengin ve kremsi dokusu dudaklarda kolaylıkla kayıyor ve anında rahatlık hissi veriyor. Yumuşak dokulu kalem formatı ise rahatlıkla uygulanıyor ve 8 saate kadar kalıcılık sağlıyor. Kalemin kapatıcı rengi rujun tutuşunu da artırıyor.

3D Effect Lip Gloss
249,99 TL
3D efektli dudak parlatıcısı, E Vitamini ile zenginleştirilmiş hafif formülü ile dudakları göz alıcı bir ışıltı ile sarıyor.  Hacim artırıcı etkisi bulunan ürün dudaklarda yumuşak bir his, parlak bir görünüm bırakıyor.  Dudağın doğal rengini artırmak için tek başına ya da dudak görümünü ekstra parlaklıkla zenginleştirmek için son kat olarak da kullanılabiliyor.

Hydrating Shiny Lipstick
249,99 TL

Parlak bitişli nemlendirici ruj, yoğun ve eşit bir renk salınımına ve kremsi bir kıvama sahip.  Jojoba yağı ve karite yağı ile zenginleştirilmiş nemlendirici özelliğe sahip ruj, dudaklara etkileyici renk ve sofistike parlak bir görünüm veriyor.  Rujun şeftali kokusu ise baş döndürüyor.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.