Kiko Milano ile Işıldama Zamanı

Yeni yıla özel “Holiday Premiéré” koleksiyonuyla sahne sizin!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Aralık 2023
Kiko Milano ile Işıldama Zamanı

Kiko Milano, bu yılbaşı makyaj severleri İtalyan tiyatrolarının güzel ve büyüleyici sahnelerinden ilham alan “Holiday Premiéré” koleksiyonuyla buluşturuyor.Holiday Premiére koleksiyonu, zengin renkleri, duyusal dokuları, uzun süre dayanıklılığa sahip yüksek performanslı kalıcı formülleri ile dikkat çekiyor.

Yeni yıl davetlerinde parlayacak yoğun altınlar, zengin kırmızılar ve simsiyah vurguların öne çıktığı koleksiyon, mevsimin sihrini ve ihtişamını ortaya çıkarırken; gerek sevdiklerinize armağan etmek, gerekse yeni yıl partilerine hazırlanmak için mükemmel bir seçim…
Koleksiyonun ambalajları da en az ürünler kadar göz alıcı. Beyaz, altın ve gümüş renklerdeki iç ambalaj, İtalyan operalarının vazgeçilmez Matelassé deseniyle kabartılmış dokusu ile fark yaratıyor. Adeta bir sanat eseri gibi tasarlanmış dış ambalaj ise, İtalyan mirasından ilham alan mimari öğeler ve süslemelerle zenginleştirilmiş.

Yılbaşı ruhunu kusursuz ve yoğun bir şekilde ifade eden “Holiday Premiéré” koleksiyonu, Kiko Milano severleri ışıldamaya çağırıyor.
Koleksiyonda cesur glosslar ve rujlar, baş döndüren parfümler ve yüksek perfomanslı göz ürünleri ön plana çıkarken; sevdiklerini ikonik Kiko Milano kahramanları ile şımartmak isteyenler için de hediye setleri fark yaratıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.