KIKO MILANO'DAN MAKYAJ SEVERLERE ÖZEL TASARIM

İtalyan markası sevilen maskarası Extra Sculpt’ı ünlü tasarımcı Makio Hasuike iş birliği ile sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Ocak 2023
KIKO MILANO'DAN MAKYAJ SEVERLERE ÖZEL TASARIM

İtalyan makyaj markası Kiko Milano, sevilen maskarası Extra Sculpt’ı ünlü tasarımcı Makio Hasuike’nin marka için özel olarak tasarladığı doğrusal ve modern ambalaj sahip “Limited Edition” versiyonu ile makyaj severlerle buluşturuyor.Panoramatik efektli Extra Sculpt Volume Mascara Limited Edition, kirpiklerin daha dolgun görünmesini sağlarken, ekstra hacim veriyor. Maskara, kalın ama kremsi dokusu sayesinde kolayca uygulanabiliyor. Kirpikleri belirginleştirirken topaklanma yapmayan ürün, kirpikleri beslemeye yardımcı olan aktif bileşenler içeriyor.

Yeni kum saati şeklindeki fırça, dokuyu eşit olarak dağıtıyor. Fırçanın kare uçları ise en kısa kirpiklere ve gözlerin köşelerin kolaylıkla ulaşabiliyor. Extra Sculpt Limited Edition Volume Mascara, yenilikçi formülü ve fırçası sayesinde panoramik efektli son derece kıvırcık, hacimli kirpikler yaratarak gözlere etkileyici bir görünüm katıyor.

Sınırlı sayıda üretilen Extra Sculpt Limited Edition özel olarak tasarlanmış ambalajı ile Kiko Milano mağazaları ve kikomilano.com.tr den satışa sunuluyor.

Fiyatı: 299,99 TL


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.