KIKO MILANO'DAN PARTİ MAKYAJI İÇİN ÖZEL KOLEKSİYON: PARTY ALL NIGHT

KIKO Milano'nun Party All Night koleksiyonuyla siz partide kaldıkça makyajınız da yüzünüzde kalır.

KIKO Milano, müziğin içinizi ısıtacağı ve arkadaşlarınızın en güzel halleriyle etrafınızı saracağı yılın partisine göz kamaştırıcı bir makyajla katılabilmeniz için Party All Night koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyon, makyaja hazırlık aşamasında göz altı ve dudaklara uygulanan nemlendirici maskelerden, yüzünüze parıltı katacak far, allık seçenekleri ve makyaj koruma spreyine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Göz altlarına ve dudaklara canlılık kazandıracak “Prepping Eye” ve “Prepping Lip” maskeleriyle parti makyajı için ilk adımı atacaksınız. Serin bir his ve nem veren bu maskelerden sonra uygulayacağınız “Selfie Primer” cildinizdeki ton farklarını ortadan kaldıracak.

HOLOGRAFİK MAKYAJ İÇİN

Party All Night koleksiyonun 16 saate kadar kalıcılık vadeden fondöten ve kapatıcı seçenekleri, 8 farklı tonla her cilt rengine uygun bir gölgeleme imkanı sunuyor. Yüzünüze parlaklık kazandırabilmek için “Jelly Highlighter” ile “Bubblegum Sparkle” veya “Crystal Prosecco” karıştırarak yanaklarınız, şakaklar veya dikkat çekmek için istediğiniz herhangi bir noktaya uygulamanız mümkün.


Koleksiyon ışıltılı şampanya ve parlak gül renklerinde sunulan “Lasting Eyeshadow” farı göz makyajınız için iyi bir baz olacak. Göz kapağınızın uçlarına doğru metalik mor veya koyu gümüş grisi renklerini uygulayarak gözlerinizdeki keskin bakış etkisini 8 saate yayabilirsiniz. Aynı kalıcılığı sunan “Lasting Eyeliner” ise yoğun altın, parti moru, canlı menekşe moru ve sonsuz siyah renk seçenekleriyle partiye yakışan göz makyajınızda güçlü etki yaratacak. Dört farklı tonda sunulan “Define & Fix Brows” ise kaşlarınız makyajınıza yakışır hale gelecek. Son olarak “Lasting Maskara 24H”, Dağılmayan formülüyle kirpiklerinize yoğun panoramik hacim kazandıracak.

Son adımda ise dudaklarınızı 10 saat kalıcılığı olan gül kurusu, açık pembe, kırmızı, leylak renk seçeneklerinde “Metallic Lip Paint” ile renklendirmek kalıyor. Daha canlı renk tercih edenler için benzer tonlarda dudak parlatıcısı seçeneklerini deneyebilirsiniz. Yüzünüze makyaj sabitleyici “Glow Make Up Fixer” spreyi uyguladıktan sonra enerji dolu bir geceye artık hazırsınız demektir.