KIM KARDASHIAN, YENİ GÜZELLİK MARKASINI DUYURDU

Kardashian, yeni markası “SKKN By Kim” ile cilt bakım sektörüne geri döndü.

Kim Kardashian, en yeni markası SKNN By Kim ile cilt bakımı oyununa giriyor. Kardeşi Kylie Jenner da Kylie Cosmetics'e cilt bakımı ürünlerini dâhil etmişti. Ardından Kim Kardashian, 2021'de KKW Beauty'yi sonlandırdıktan sonra yeni güzellik markası SKKN by Kim'i duyurdu.

Kardashian, 1 Haziran Çarşamba günü Instagram'da paylaştığı bir gönderide, merakla beklenen koleksiyonun fotoğraflarını yayınlayarak, yeni markayı tanıttı. “Geliştirmesinde baştan sona bulunduğum, gençleştirici dokuz ürünlü bir cilt bakımı ritüeli olan SKKN By Kim’i nihayet sizlerle tanıştırmaktan heyecan duyuyorum.”

Kardashian yaptığı açıklamada. “Tüm ticari çabalarımda, performans odaklı, ustalıkla hazırlanmış ve evrensel olarak sevilen ürünlerle pazardaki boşlukları doldurma tutkumla beslendim ve aynı dürtü ve yaklaşımı, bir cilt bakım markası yaratmaya da taşıdım " dedi.

Kardashian, Instagram hesabında "Yıllar boyunca dünyanın önde gelen dermatologları ve estetisyenlerinden, cilt ve cilt bakımı hakkında bilgi alma ayrıcalığına sahip oldum ve yeni cilt bakımı markamdaki her şişe, yol boyunca biriktirdiğim bilgilerle dolu" yazarak, paylaşım yaptı.

Kardashians yıldızı, ambalajın "yeniden doldurulabilir" olduğunu ve ürün bileşenlerinin "temiz" ve "olgunluğun tüm aşamalarında tüm cilt tipleri, tonları ve dokular için bilim destekli" olduğunu vurguladı.


Kardashian, vücudunda veya yüzünde kaşıntılı, ağrılı lekelere neden olabilen bir cilt rahatsızlığı olan sedef hastalığından muzdarip olduğu konusunda çok açıktı. Yaptığı açıklamada, "Sedef hastalığı teşhisi olarak başlayan şey, cilt bakımı keşifleri yolculuğumun katalizörü oldu ve cildim hakkında daha fazla bilgi edinmem ve ona nasıl bakmam gerektiği konusunda bana ilham verdi"  dedi.

Kardashian, SKKN'yi "herkes kendi cildine güvenebilsin diye" yarattığını belirterek, "Sonunda sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum!" dedi.Yeni ürünler 21 Haziran'da yalnızca sknnbykim.com'da satışa sunulacak. Mevcut ürün listesi, bir temizleyici, tonik, eksfoliyatör, hyaluronik asit serumu, C vitamini serumu, nemlendirici, göz kremi, C vitamini yağı ve gece yağı içeriyor.


Etİketler