KRALİÇE II. ELIZABETH’İN GÜZELLİK KOLEKSİYONUNA SAHİP OLABİLİRSİNİZ!

Kraliçe’nin yıllardır vazgeçmediği cilt bakım ve makyaj ürünleri…

İngiltere Kraliyet Ailesinin tahtta en uzun süre kalan hükümdarı olan Kraliçe II. Elizabeth, 68 yıldır etkinliklere, davetlere ve kutlamalara katılıyor. Neon trendini herkesten çok daha önce giymeye başlayan Kraliçe, belki de moda sektörünün en belirleyici dönemlerine şahit oldu! Kraliyet kuralları çerçevesinde stilini ve makyaj seçimlerini şekillendirse de Kraliçe II. Elizabeth’in hepimizden daha uzun bir deneyime sahip olduğunu itiraf etmeliyiz. Yeni makyaj ve cilt bakım ürünleri alışverişi yaparken emin olmak için birçok yorum okuyoruz ve araştırma yapıyoruz. Peki tüm ürünlerini 50 yılı aşkın bir süredir kullanan Kraliçe II. Elizabeth’e sormaya ne dersiniz? Makyaj ve cilt bakım ürünlerinde oldukça istikrarlı olan Kraliçe’nin yıllardır usanmadan aynı ürünleri kullandığı biliniyor. 68 senedir hükümdar olan birinin değişmeyen seçimlerine güvenmeyi seçiyoruz!

Geçtiğimiz aylarda 94. Yaşını kutlayan Kraliçe II. Elizabeth’in cilt bakım rutini bilinmese de İngiliz Kraliyet Ailesinin resmi ‘Kraliyet Garantisi’ arasında yer alan markalar arasında birçok güzellik ve bakım markası yer alıyor. Hem bütçe dostu hem de kullanışlı olan bu markaların uzun bir süredir Kraliçe’nin güzellik dolabını şekillendirdiği söyleniyor. Windsor evine tedarikte bulunan ‘Kraliyet Garantisi’ markaları bizzat Kraliçe ve ailesi tarafından tavsiye ediliyor. 

Güzellik koleksiyonunuza bir ‘Kraliyet’ güncellemesi yapmaya hazırsanız, Kraliçe II. Elizabeth’in vazgeçemediği ürünleri fotogaleride inceleyebilirsiniz…