KÜT SAÇ MESELESİ

KÜT SAÇ MESELESİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Mart 2014
KÜT SAÇ MESELESİ
Bütün bir sezon bekliyor sonra da nasıl geçtiğini anlamıyoruz! Yarın, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul'un resmi olarak son günü. Tabii programda küçük bir sarkmayla. Çarşamba günü Türkiye'nin Küçük Prens'i olarak anılmaya başlanan Berkin Elvan'ı son yolculuğuna uğurlamak ve ona olan saygıdan dünkü şovlar iptal edilmiş, çarşamba gününün programı cumartesiye aktarılmıştı. Bugünse tasarımcılar aylardır emek harcadıkları koleksiyonlarını sunmaya devam ediyorlar.

Moda haftasını size daha iyi yaşatabilmek için birçok tasarımcıyla koleksiyonlarının öncesinde röportaj yapıyor ve detayları sizlerle paylaşıyoruz ama tabii sunumları izledikten sonra da bazı notlarımız oluyor!

Bunlardan bir tanesi de, podyumda en çok tercih edilen saç modelleri... 
Deniz Berdan, İpek Arnas, Selma State

İlk dikkatimizi çeken model, küt kesimler. Deniz Berdan, İpek Arnas ve Selma State defilelerinde, saçlar farklı boylarda olsa da, kesim olarak küt saçlar tercih edilmişti. Ortak bir diğer unsursa, saçların pek de doğal olmayan canlı renklere sahip olmasıydı. Her ne kadar İpek Arnas Punk, Deniz Berdan füturist ve Selma State de 1950'ler havasındaki görüntüleri tercih etmiş olsalar da ortak noktaları kesim ve renkler olarak dikkat çekti... 

Gelecek sezon saçlarımızı bu hale getirir miyiz? Orası bir muamma. Ama en azından stilin ancak saç ve makyajla bir bütünlük taşıdığının altının çizilmesi bizim açımızdan sevindirici!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.