LA PRAIRIE SKIN CAVIAR LUXE CREAM YENİDEN GELİŞTİRİLDİ

Yeniden yapılandırılan bu eşsiz nemlendirici bakım kremi, duyuları uyaran büyüleyici yapısı ve daha önce hiç görülmemiş sıkılaştırma ve toparlama etkisini aynı anda sunuyor.

Bazı objelerin bir başyapıt olarak kabul edilmesinin sebebi sadece güzel ya da sofistike olmaları değil, aynı zamanda duyguları ortaya çıkarmalarıdır. Çünkü onlar nadirdir, çok derin duyguları ortaya çıkarırlar ve  aynı zamanda kıymetli olmanın filozofisini içlerinde barındırırlar. 30 yıl önce, en şımartan cilt bakım ürününün ortaya çıkarılması arayışında, La Prairie dizayn, bilim ve şımartılmanın sinerjisinden oluşan bir başyapıtı oluşturdu. Bunu yaparken havyarın cildi besleyen ve yenileyen eşsiz gücünden ilham aldı.  

Günümüzde La Prairie başyapıtını yeniden oluştururken; bir başyapıtın farklı bir zamandan ve ebedi çağdaşlıktır düşüncesinden ilham aldı. Bir başyapıt zaman limitlerinin ötesinde yaşar ve ölümsüz bir etki yaratır. Kendine özgü tarzı, titizlikle geliştirilen tekniği aynı anda sunar. Sadeliğin şıklığı ile birlikte saf ve dengeli bir harmoni ile şekillenir.

Yıllar süren araştırmalar ve havyar biliminde ulaşılan tecrübeler ışığında, La Prairie havyarı yeni formuna kavuşturuyor. Skin Caviar Luxe Cream şimdi Caviar Premier ile yeniden yapılandırılıyor. Bu eşsiz nemlendirici bakım kremi duyuları uyaran büyüleyici yapısı ve daha önce hiç görülmemiş sıkılaştırma ve toparlama etkisini aynı anda sunuyor.

HAVYAR BİLİMİNİN BAŞYAPITI

1987 yılında gerçekleşen ilk Havyar Lansmanı ile La Prairie okyanusun derinliklerinden elde edilen havyar özlerini kullanarak devrim yaratan bir formüle imza attı.  Bu formül cildin canlanmasına, sıkılaşmasına ve toparlanmasına yardım ediyordu. Skin Caviar Collection lansmanı yapıldıktan 30 yıl sonar bile yüksek teknolojisi, ikonik ürünleri ve olağanüstü sıkılaştırma ve toparlama etkileri ile hala sürprizler yaratmaya devam etmektedir. Günümüze kadar süren araştırmalar ve teknolojik gelişmeler ile yeniden dizayn edilen Caviar Water, Caviar Absolute ve şimdi havyar biliminin ulaştığı en son nokta olan Caviar Premiere içeriğinin geliştirilmesini sağlamıştır.

La Prairie’nin  devrim yaratan havyar biliminin bir sonucu olarak geliştirilen havyar özleri ürünlerden alacağınız performansların artmasına, sıkılık ve toparlanma anlamında cildin maksimum özellikler kazanmasına destek verir.

Havyarın yeni formu ile yüksek performanslı ürünler sunan Skin Caviar Luxe Cream gözle görünür sonuçlar alınmasına yarım ederken cilt dokusundaki olumlu gelişmelerin artmasına destek verir.  La Prairie için patentlenmiş ve bir bio-mühendislik harikası olan ortak aktif içeriğimiz Eşsiz Hücresel Bileşim ile birlikte sinerji etkisi ile çalışarak efsanevi sıkılık ve toparlama etkilerini bir arada sunar.  Cilt günden güne daha duru, sıkı ve toparlanmış bir görünüme kavuşur. Daha dolgun ve hacimli bir cilt dokusu elde edilir.

DİZAYN VE BAŞYAPIT

İkonik kobalt mavisi rengindeki ambalajı ve hediye değerindeki gri kutusu ile muhteşem bir bütünlük oluşturan koleksiyon, geometrik ve sanatsal ayrıntılar ile şımartılmanın da ötesine geçer. La Prairie mirasının temel öğelerinden olan logo ve ürün ismi ile birlikte bütün olarak değerli öğeleri bir araya getirir.

ŞIMARTILMANIN BAŞYAPITI

Kremin zengin yapısı, artık imza haline gelmiş baştan çıkarıcı kokusu ile birlikte şımartılmanın ayrıcalığı hemen yaşanmaya başlanır. Kullanımdan sonar vazgeçilemeyecek özel etkileri ile cildin daha pürüzsüz, daha yumuşak, sıkı ve toparlanmış bir hal almasına yardımcı olur.

SKIN CAVIAR RİTÜELİ

Efsanevi sıkılaşmayı ve toparlanmayı iki farklı krem dokusu arasından kendiniz belirleyebilirsiniz. Skin Caviar Luxe Cream ve Skin Caviar Luxe Cream Sheer:  Sabah ve/veya akşam temizlenmiş ve toniklenmiş cilde tercihan serum uygulamasından sonar kullanılır. Az miktarda ürün parmak uçları yardımı ile ve göz çevresine gelmemesine özen gösterilerek yüze ve boyuna uygulanır.  

Gündüz uygulanmasının ardından, Skin Caviar Concealer, Foundation SPF 15 veya Skin Caviar Essence-in-Foundation SPF 25/PA+++ devam edilerek çok daha dengeli ve pürüzsüz bir cilt görünümünün arttırılması sağlanır.

Skin Caviar Luxe Cream 50ml : 3.275 TL
Skin Caviar Luxe Cream Sheer 50ml : 3.275 TL
Skin Caviar Sleep Mask 50ml : 2.495 TL
@laprairie
#skincaviar
#masterpiece
#remastered
laprairie.com

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.