LA PRAIRIE’DEN EFSANE SERİ

LA PRAIRIE'DEN EFSANE SERİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Mart 2014
LA PRAIRIE’DEN EFSANE SERİ


Yaşlanmaya dur demenin formülü ne? İşte her beraber bunun peşindeyiz. La Prairie ise bu formülü çözmeye en yakın markalardan biri. Şimdi 30 yılı aşan bu köklü mirasın bilgi birikimini, günümüzde ulaşılan yüksek teknoloji laboratuvarlarının kapasitesiyle birleştirerek yepyeni bir formül daha sunuyorlar bizlere: Swiss Ice Crystal Kompleks...

Bu yeni serinin temelinde, İsviçre Alplerinin zirvesinde, buz kristallerinden oluşmuş bir dünyada yetişen çok narin yapılı iki farklı bitki türü ve bir yosun özü var. Bu üç canlı, dünyanın en zor hava koşullarında bile hayatta kalmayı ve varlıklarını sürdürebilmeyi başarıyorlar. İşte Swiss Ice Crystal Kompleks de bu güçlü bitkilerin kaynağına inip DNA'ları incelenerek oluşturulmuş bir ürün.

Ürünün etkisine gelince... Günlük stresin cildimizde yarattığı olumsuz etkileri azaltmak, cildin daha elastik bir görünüme kavuşabilmesini sağlamak bu serinin başlıca hedefi. Swiss Ice Cyrstal Complex günden güne cildin yaşlanma alışkanlığını durdurarak ona enerji veriyor ve tekrar yapılanması için destekliyor. İçeriğindeki bitkilerin zorlu ortamda hayatta kalabilmelerini sağlayan içerikler cilt için çalışıyorlar. Swiss Ice Cyrstal Complex yaratılırken çığır açan genetik, hücresel ve biyolojik yenilikler kullanmış. Özetle bu seri, yaşlanmayı ertelemek için bilim alanında yeni bir gelişme!


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.