La Praırıe'den Okyanus Etkisi

La Prairie, okyanusun gücünden faydalanıyor.

La Prairie'nin yeni kremi Adavanced Marine Biology Cream geçtiğimiz ay bir basın toplantısı ile tanıtıldı. Bu lansman yeni bir ürün tanıtımından çok daha önemliydi. Neden mi? Çünkü krem üç önemli konuya destek veriyor. Bunlardan birincisi cildin eko-sistemini koruması. Bu ne demek? Advanced Marine Biology Cream, yaşlanma belirtilerine karşı etkili ve erken koruma sağlamaya yardımcı oluyor. Başka bir deyişle, her zamanki La Prairie müşterilerinden daha genç otuzların başındaki tüm müşteriler için yaratılmış. ‹kinci önemli konu ise, teknolojideki son gelişme olan okyanus bioteknolojisini kullanıyor olması.
Bu yüksek düzeydeki koruma, denizden elde edilen ana içeriklerin, denizlerin eko-sistemine zarar vermeden, deniz bitkilerinin karada üretilmesini sağlayan teknoloji ve La Prairie'nin Hücresel Bileşimi arasındaki sinerji sayesinde elde ediliyor. Üçüncü olaraksa, okyanus bioteknoloji sayesinde üretilen içerikler ile Advanced Marine Biology Cream, cildinizi korurken aynı zamanda okyanusları da korumayı başarıyor. Efsanevi okyanus bilimci ve film yapımcısı Jacques Cousteau'nun torunu ve Ocean Futures Society Derneği'nin Uluslararası Program Koordinatörlüğünü de yapan Céline Cousteau, Advanced Marine Biology Cream tanıtımına destek olmayı önermiş. La Prairie satılan her krem için Ocean Futures Society'e bağışta bulunacak. Başka bir deyişle, bu kremin ardında çevre sorunlarını ve ilginç kişileri bir araya getiren heyecan verici bir hikaye ve genç müşterilere hitap eden koruma mesajı bulunuyor.
Okyanusların sonsuz potansiyelinden yola çıkarak yaratılan Advanced Marine Biology Cream, Céline Cousteau'nun denizlerin korunmasına adanmış hayatı ile birleşince ortaya farklı bir proje çıkıyor.