LADY GAGA’NIN MAKYAJ MARKASI AMAZON’DA SATILACAK

Ünlü şarkıcı, Haus Beauty’i geliştirmeye devam ediyor!

Lady Gaga geçtiğimiz günlerde güzellik markası Haus Beauty’nin ilk kampanya resimlerini yayınlamıştı. Instagram hesabından kendisi ve modellerin simli makyajlar içinde dans ettiği bir video yayınlayan ünlü şarkıcı, artık Haus Beauty’i piyasaya sürüyor!

Eylül ayında satışa sunulması beklenen ürünlerin bir makyaj kiti halinde satılacağı konuşuluyor. Allık, göz farı ve ruj gibi ürünler içeren makyaj kitindeki ürünleri tek başına da satın alabileceksiniz. Renk seçimlerinde risk alacağı söylenen ünlü şarkıcı hayalindeki makyaj ürünlerini gerçeğe taşıyor. “Gençken kendimi hiç güzel hissetmedim. İç ve dış güzelliğimi bulmak için mücadele ederken makyajın gücü ile tanıştım. Her sabah annemin makyaj yapmasını izlediğimi hatırlıyorum. Olduğu gibi çalışkan bir kadın olarak cesur yüzünü öne çıkarmak için gücünün parıltısını sürüyordu. Ben de makyaj ile denemeler yaparak annem gibi güçlü bir kadın olma hayalimi gerçekleştirmeye çalıştım. İşte tam bu sıralar Lady Gaga’yı buldum. İçimdeki süper kahramanı buldum ve aynadan bana bakıyordu, işte olmak istediğim kişi buydu. Bazen güzellik doğal yollardan gelmiyor. Ama makyajın bana içimde olduğunu bilmediğim cesareti vermesine minnettarım. Güzelliğimi, kendimi yeniden yaratarak ve dönüştürerek bulduğumu kabul ediyorum. Sadece garip olduğumu söylediler ama aslında ben bu şekilde doğdum. Sevgiler, Lady Gaga,” diye bir resim paylaşan ünlü şarkıcı makyaja olan tutkusunu hayranları ile paylaştı.Amazon ile işbirliği yapan Lady Gaga, Haus markasını aynı anda dokuz farklı ülkede satışa sunacak. Daha önce benzeri görülmeyen bu anlaşmada Haus Beauty, sadece Amazon’da satılacak olan ilk güzellik markası olacak. Çeşitliliği ve eşitliği savunan Haus markası, her formdaki güzelliği kutlayacak. Haus Laboratories adı altında büyüyen güzellik markasının ekibi şimdilik 15 kişiden oluşuyor. Uluslararası Sanat Direktörü olarak makyaj sanatçısı Sarah Tanno ile anlaşan Lady Gaga, uzun süredir beraber çalıştığı isimleri markası altında topluyor. 

“Bunu en yakın arkadaşım ve ilham kaynağım ile beraber yapmak en güzel deneyimlerden biri,” diye Instagram’dan bir paylaşım yapan Tanno, “Umarım hepiniz yarattığımız ürünlerden güç bulup kendinizi daha çok seversiniz. Sanat öznel, kendinizi nasıl gördüğünüze bağlı,” diye ekledi. Haus Laboratories ürünlerini 15 Temmuz’dan itibaren ön sipariş ile satın alabilirsiniz!