LANCÔME SKIN SCIENCE CLUB İLE CİLDİNİZİN GELECEĞİNİ KEŞFEDİN!

Lancôme, cilt bakımına dair ileri düzey bilim ve teknolojinin gücünü keşfetmek isteyen ziyaretçilerini, 19 Nisan’a kadar Skin Science Club deneyim alanında bekliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Nisan 2023
LANCÔME SKIN SCIENCE CLUB İLE CİLDİNİZİN GELECEĞİNİ KEŞFEDİN!

Lancôme, 87 yıllık tecrübesi ile cilt bakım ürünlerini vazgeçilmeziniz yapan, aktif içeriklerle zenginleştirilmiş formülleri ve arkasındaki cilt bilimi teknolojisini Lancôme Skin Science Club ile sunulan özel deneyim alanlarında keşfetmeye olanak sağlıyor. 8 – 19 Nisan tarihleri arasında Akaretler Sıraevler No:37’de ziyaretçilerini ağırlayacak olan Lancôme Skin Science Club, 3 katlı alanın her bir odasında farklı deneyimler ve kişiye özel eşsiz hizmetler sunacak.

Beauty-Tech odasında, 13 klinik cilt parametresi üzerinden kişiye özel cilt analizi yapan Skin Screen cilt görüntüleme cihazı ile cildinizin ihtiyaçlarına yönelik Lancôme ürünleri ile tanışırken; Rénergie odasında Lancôme cilt bakım ürünlerini, aktif içeriklerle zenginleştirilmiş formüllerini yakından keşfedin ve cilt bakımının geleceğini uzmanlarından dinleyebilirsiniz. Shade finder cihazı ile cildinize en uygun fondöten rengini keşfedebilir ve makyaj atölyesinde Lancôme makyaj artistleri eşliğinde kişiye özel, favoriniz olacak makyaj ipuçlarını öğrenebilirsiniz.
Lancôme Skin Science Club’da deneyimleyebileceğiniz bir diğer eşsiz hizmetse, özel randevu sistemiyle alınacak kabin bakımları... Menüsünde, cilt bariyeri güçlendirmesi ile öne çıkan Advanced Genifique Serumun eşsiz formülünü Pro-Radiance Booster ultra ses dalgası teknolojisi ile birleştiren rahatlatıcı ”Işıltı ve Gençlik Bakımı”; Lancôme Absolue uzmanlığından gücünü alan,  sıcak masajın mükemmel uyumunu soğuk masajile birleştirerek cildinizi anında yeniden şekillenmiş̧, sıkı ve dolgun hissetmenizi sağlayacak Cryo – Sculptor Bakımı; “Işıltı ve Gençlik Bakımı” ve “Cilt Kontörü ve Lifting Bakımı” gibi farklı ihtiyaçlara yönelik opsiyonlar sunulan kabin bakımları, devamında uygulanan özel Absolue Fusion yüz ve dekolte masajı, maske ve rahatlatıcı el masajı ile de misafirlere benzersiz bir deneyim yaşatacak.Lancôme’un, Parizyen güzellik anlayışını dünyadaki tüm kadınlarla paylaşmak ve onların içten dışa mutlulukla ışıldamalarını sağlamak üzerine kurduğu güzellik felsefesini, cilt biliminin en son teknoloji ürünleriyle bir araya getirerek eşsiz bir deneyim sunacak olan Lancôme Skin Science Club’da, turunuzu Lancôme Cafe’de cildinize iyi gelecek özel tatları deneyimleyerek tamamlayın.

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.