TEKNOLOJİK GÜZELLİK: LED IŞIKLI YÜZ BAKIM CİHAZLARI

Teknoloji ve cilt bakımının muhteşem işbirliği!

Bu maskeleri gece kullanmamanızı öneriyoruz… Yoksa aileniz veya ev arkadaşınız evde Hannibal Lecter geziyor zannedebilir! Şaka bir yana tüm cilt bakımı hayallerinizi gerçekleştirecek bir ürün tanıtmak istiyoruz: LED ışıklı yüz bakım cihazları. Neredeyse gerçek dışı gibi görünen LED ışık tedavisi kullanan cihazlar, 1960’lı yılların tüm fütüristik filmlerinde hayal edilenleri gerçekleştiriyor. Belki dünyanın bir ucuna ışınlamanızı sağlamıyor ancak bu cihazlar, cilt bakımı rutininizi 5-10 dakikaya kısaltıyor. 

Cildinize farklı ışık renkleri ve dalga boyutları uygulayan bu cihazlar, birçok şikayetin giderilmesinde yardımcı oluyor. Mavi LED ışıkları gözeneklerdeki bakterileri hedef alırken, akne problemleri gideriliyor, kırmızı LED ışıkları ise doğal kolajen üretimini desteklerken ciltteki kızarıklık, iltihap, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltıyor. 

Genelde dermatologlarda veya estetik kliniklerinde ekstra bir tedavi olarak kullanılan LED ışık uygulaması geliştirilen maskeler ve bakım cihazları ile evinize taşınıyor! Oturduğunuz yerden cildinizi yenileme sürecine sokabileceğiniz bu ürünler, güçlü LED ampülleri kullanıyor. Akne, kırışıklık veya kızarıklık gibi cilt sorunlarınız için sayısız ürün deneyip bir türlü aradığınız gelişmeyi göremediyseniz, yüzünüzü teknolojiye doğru çevirmenizi öneriyoruz. Teknoloji ve cilt bakımını buluşturan LED ışıklı yüz bakım cihazları, bir sonraki güzellik yatırımınız olabilir. 

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz 10 LED ışık tedavisi kullanan yüz bakım cihazını görebilirsiniz…