L’OCCITANE BADEM DUŞ YAĞI ARTIK TAMAMEN ÇEVRE DOSTU!

L’Occitane’ın dünya genelinde en çok satan ürünü, ekonomik & ekolojik ambalajında tamamen çevre dostu oldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Temmuz 2023
L’OCCITANE BADEM DUŞ YAĞI ARTIK TAMAMEN ÇEVRE DOSTU!

Her yıl özellikle kozmetik sektöründe 280 milyon tondan fazla plastik ürün atık haline geliyor ve dünyaya zarar veriyor. L’Occitane sıfır atık, sıfır zarar felsefesiyle kokusu ve faydaları ile en çok satan ürünü Badem Duş Yağı’nı yüzde 100 çevre dostu olarak üretmeye başladı. Ayrıca yeniden doldurulabilir şişeler, eko-refiller ve kapaklarda tamamen çevre dostu oldu. Ayrıca yeni refill ambalajlar, orijinal ürüne göre tüketicilere yüzde 12’ye kadar fiyat avantajı sunuyor.Banyo ve vücut ürünleri söz konusu olduğunda, iyi bir duş yağı kadar koruyucu çok az şey vardır. Duş yağları, yumuşatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olarak, tazelenmiş ve canlanmış hissetmenizi sağlıyor. Badem yağı ise vücut için en iyi yağlardan biridir çünkü nemlendirici yağ asitleri ve A, B ve E vitaminleri ile doludur. Aynı zamanda komedojenik değildir, bu nedenle hücreleri tıkamaz.

Loccitane Almond Shower Oil - Badem Duş Yağı, tatlı badem yağı, omega 9 ve üzüm yağı gibi cilt koruyucu içeriklerle üretiliyor. Hipoalerjenik olan bu ürün yağ geçirmiyor, ciltte yumuşak ve ipeksi bir pürüzsüzlük hissini bırakıyor. 2’si 1 arada formülü ile bu duş yağı, cildi temizlerken anında nemlendiriyor ve duş rutinini keyifli bir ritüle dönüştürüyor. Su ile temas ettiğinde bu altın renkli yağ, yumuşak bir süte dönüşüyor.

Kuru ve hassas ciltler için ideal olan Badem Duş Yağı, cildinizin gün boyu nemli ve beslenmiş kalmasını sağlıyor. Özellikle yaz döneminde, güneş koruyucularının etkilerini cildinizden derinlemesine arındırıp, vücudunuzu güneş sonrası bakıma hazırlamanız için ideal bir seçenek.

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.