LÜKS VE MİNİMAL BAKIMI KEŞFEDİN: TAKK

İhtiyaçlara odaklı kişisel bakım markası TAKK, sade yaşam felsefesiyle yaratıldı.

Pazarlama tekniklerinin ön planda tutulduğu, doymuş bir pazar olan kişisel bakım endüstrisinin yeni asi markası TAKK, marka hileleri ve pazarlama oyunlarından uzak sadece gereksinimlere ve esasa odaklı bir prensip ile İngiltere’de yaratıldı.

Uzmanlarla birlikte, her ürün için doğru ve etkili tek formül geliştiren TAKK, tüm cilt ve saç tiplerine uygun, diş, tıraş, saç, vücut ve yüz bakımı için vegan ürünler sunuyor. Sadece bir şampuan için bile 270 çeşit ürün bulunan sektörde, tüketiciye mikro seçimler ile vakit kaybettirmeyen ve minimalizmin lüksünü keşfettiren marka, varyasyonları olmayan ve cinsiyete göre ayrılmayan her ihtiyaca yönelik tek çeşit ürüne sahip.

Sadeleşme felsefesini ambalajlarına da taşıyan TAKK, ürünlerine elementlerden esinlenilen kısaltılmış harflerle isim koymuş. İhtiyaç duyulan anda, ihtiyaç duyulan ürünü, hatta kullanıcının periyodik tercihlerine göre adresine ulaştıran marka sadece kendi web sitesinden satılıyor. E-ticarette de bir başkaldırı olarak, TAKK sitesinde hep daha fazlasını dayatan promosyonlara veya ekran arkası algoritmalara yer vermiyor.

TAKK markasının odak noktası, lokal kaynak kullanımı, küçültülmüş dağıtım ağı ve vegan içeriklerden oluşan sürdürülebilirlik.  ‘Az daha fazladır’ felsefesiyle yola çıkan TAKK markası, kişisel bakım sektörünün çevreye zararının ambalaj kirliliğinden çok öte olduğuna inanıyor. Gereğinden fazla üretim, global tedarik zincirleri ve satış noktalarındaki raf savaşlarının çevreye zarar verdiğine ve gerçek inovasyon çabalarını baltaladığına dikkat çekiyor.

İngiltere’de yaşayan Pınar Akıskalıoğlu tarafından yaratılan etik marka TAKK, her yıl yeni bir ürün çıkarmaktansa; kaynak, içerik ve ambalaj detaylarını şeffaf bir şekilde sunarak eko çözümlere ve inovatif yaklaşıma odaklanıyor.

TAKK ÜRÜN YELPAZESİ

Yüz Kremi: Fc. Rezene tohumu, kabak çekirdeği, shea, Hindistan cevizi, ylang ylang, kayısı çekirdeği, portakal ve greyfurt gibi gerekli yağların yanı sıra; A, C ve E vitaminleri ile zenginleştirilmiş formülüyle derinlemesine nemlendiriyor ve antioksidanlar sayesinde daha sıkı bir cilt için kolajen üretimini destekliyor. Taze bir greyfurt kokusuna sahip ürün, yumuşak fakat etkili formülüyle tüm cinsiyetlerin günlük kullanımına uygun.

Vücut Losyonu: Bl. Kolayca uygulanabilen hızla emilen ürün, derinlemesine nemlendirirken taze su kokusuyla rahatlatıcı bir his veriyor. Formülünde gliserin, PEG-12 Dimethicone, E vitamini içeren ürün tüm vücutta her tip ciltte etkili.

Şampuan: Sh. İçeriğindeki aloe vera ve vitamin E sayesinde nemlendirici etkisi bulunan şampuan parlak yumuşak saçlar ve hacim sağlıyor. Özellikle dalgalı saçlarda üstün etki sağlayan ürün her saç tipinde kullanılabiliyor.

Saç Kremi: Co. Şampuandaki gibi taze bir kokuya sahip saç kremi, argan yağı içeriğiyle hem saçı hem saç derisini nemlendiriyor ve parlak canlı saçlar sunuyor.

Vücut Şampuanı: Sg. Vücudun her gün ihtiyacı olan tazeliği sunuyor, temizleyici özelliğinin yanında içeriğindeki nem tutucu gliserin ile cildi nemlendiriyor. Her cilt tipi için uygun.

El Sabunu: Hs. Etkili temizlik içeren formülü yanında içindeki gliserin sayesinde elleri nemlendiriyor ve koruyor. Limon aromalı kokuya sahip ürün her cilt tipi ve her pH derecesine uygun.

Diş Macunu: Tp. Diş hekimleri tarafından geliştirilmiş ürün, diş lekelerini önlemek için doğal meyve enzimleri, diş eti ve damak sağlığı için E vitamini, ferah bir nefes için doğal nane yağı ve aşındırıcı etkisi olmayan beyazlatıcı içeriyor.

Diş İpi: Df. Yumuşak mikro-fiber iplikten üretilen ürün, diş aralarını kolayca temizliyor ve diş aralarının beyazlayıp parlak görünmesini sağlayan  anti bakteriyel üstün bir kaplamaya sahip. Çok yumuşak yapısının yanında etkisi çok güçlü olan ürünün kullanımı çok oldukça kolay.

Tıraş Serisi: 

Yüz için Tıraş Bıçağı: Rf. İsveç çeliğinden üretilen 6 bıçaklı aşındırmaz hassas jilet, etkili tutuşa ve aloe vera ve E vitamini içeren kaygan siyah barlara sahip. Etkin keskinliği ve en zor yerlerdeki üstün performansı sayesinde kullanım kolaylığı sunarken, büyüleyici tıraş keyfini  ve nemlendirme özelliği ile cilt bakımı ile birleştiriyor.

Vücut için Tıraş Bıçağı: Rb. Aloe vera ve E vitaminine içeren kaygan barlara sahip vücut tıraş bıçağı  yumuşak bir tıraş öneriyor. Aşınmaya karşı hassasiyet sunan ürün tahrişe neden olmayan üstün kaliteli 5 bıçaklı jilet İsveç çeliğinden üretiliyor ve 10 kez kullanılabiliyor. Optimum kontrol sunan tıraş bıçağı, hafif ve ergonomik yapısıyla elde kolay tutuluyor ve tüm cinsiyet sahiplerine keyifli bir tıraş tecrübesi sunuyor.

Tıraş Bıçağı Sapı: Rh.
Alüminyum ve ABS plastikten Nordic tasarımı ile yapılmış uzun ömürlü sap, optimum ve rahat kontrol sağlarken, temiz ve şık bir görünümü ile de etkiliyor.

Tıraş Jeli: Sgl. Canlandırıcı bir tıraş için her şeye sahip olan ürün, aloe vera ve güvercin ağacı içeren nemlendirici formülü ile tıraş sırasında cilt tahrişini engelliyor. Temiz saydam yapısı kontrolü artırırken, tazeleyici kokusu rahatlama hissi veriyor.

Aftershave : Af. Canlandırıcı tıraşın son dokunuşu olan ürün, nazik formülü ile cildi rahatlatıyor ve tazeleyici bir koku veriyor. Aloe Vera ve antioksidan üzüm çekirdeği içeren formülü cilt tahrişini önlerken, içindeki mentol ise kızarıklığı yok ediyor.

Daha fazla bilgi için:
www.takk.com.tr
ig: @takktruth