M.A.C VIVA GLAM 26. YILINI KUTLUYOR

Viva Glam kampanyasının yeni yüzü Rosalia oldu!

Sınırlı sayıdaki ateş kırmızısı M.

A.

C Viva Glam VG26 ruju 26. Yılını kutlarken tüm satışlarını iyilik için topluyor. Flamenkolardan, şehir ritminden, kadın ruhundan ve elektronik vurgulardan etkilenen bu 27 yıllık Barselonalı, bize ve dünya çapındaki hayranlarına ilham veren tutku, cesaret ve özgünlüğü içinde barındırıyor. 

Paylaşmak güzel hissettirir! Rosalia’ya en yeni M.A.Ctivist olması sorulduğunda, “Kapsayıcılığı ve bireyselliği destekleyen Viva Glam 26’nın yüzü olmak bir onur,” cümlesiyle dile getiriyor. Artistik Makyaj Direktörü Baltasar Gonzalez Pinel, “Rosalia’nın inanılmaz karizması, enerjisi ve gücü, ateş kırmızısı renk ile teniden mükemmel doğuşu simgeliyor,” diye ifade ediyor. Köklerini flamenkodan alan Rosalia, duygular, coşkular ve çeşitli sanat türlerini çok iyi harmanlıyor. Risk alan saf bir parlaklık ile bu ruhu cömertçe sergiliyor. 

1994’ten bu yana M.A.C, VIVA GLAM ruj satışlarının tamamından yaklaşık $500 milyon iyilik için toplandı. M.A.C Viva Glam Ruj satışlarının tamamı Vıva Glam fonuna bağışlandı. Siz de iyiliği paylaşmak için Viva Glam’i keşfedin! Tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de satışa sunulan 9 rujdan oluşan Viva Glam serisi, bu sene ilk defa sadece HIV ile yaşayanlara desteğin yanı sıra COVID mücadelesine de yardım etti. .