M.A.C VIVA GLAM HAREKETİ İLE SEN DE DESTEĞİNİ GÖSTER

M.A.C Viva Glam Day Of Giving’de satın aldığınız bir ruj ile fırsat eşitsizliği yaşayan kadınların ve kız çocuklarının hayatlarına dokunup onların yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Haziran 2023
M.A.C VIVA GLAM HAREKETİ İLE SEN DE DESTEĞİNİ GÖSTER

M·A·C, her yıl olduğu gibi bu yıl da M·A·C Viva Glam gününde, seçili tüm ruj satışlarından elde edilen gelirin tamamını kadınlar ve kız çocukları için sağlıklı bir gelecek ve fırsat eşitliğini destekleyen kuruluşlara bağışlıyor. M.A.C’in 200'den fazla renk ve dokuya sahip rujlarıyla siz de Viva Glam Hareketi’ne katılarak bu kuruluşlara destek olabilirsiniz.Yılın 365 günü herkes için eşit hakları desteleyen ve bunun için farkındalık yaratmaya, savunuculuğu teşvik etmeye ve taban örgütlerine fayda sağlamaya yönelik dünyadaki ilk şirketlerden biri olan M.A.C, VIVA GLAM Day Of Giving’i her yıl 24 saatlik büyük bir etkinlikle bir üst seviyeye taşıyor.

M.A.C Viva Glam Day Of Giving’de o gün içinde satın aldığınız herhangi bir ruj ile fırsat eşitsizliği yaşayan kadınların ve kız çocuklarının hayatlarına dokunup onların yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Yüzlerce seçenek arasından sadece favori renklerinizi belirleyerek bile dünya çapında etki alanı yaratma gücüne sahip kuruşların faaliyetlerine katkıda bulunabilirsiniz. Eğer gerçek bir iyilik hareketine dahil olmak isterseniz 9 Haziran’da tüm M.A.C mağazalarından ve online kanallarından yapacağınız ruj alışverişlerine davetlisiniz.


M.A.C Viva Glam ürünlerinin satış fiyatının %100'ü sağlıklı bir gelecek ve herkes için eşit haklar savunan yerel kuruluşlara bağışlanmakta. M.A.C Viva Glam rujları ve diğer seçili rujları satın aldığınızda, satış fiyatının %100'ünü kadınları ve kızları destekleyen yerel kuruluşlara, LGBTQIA+ topluluğuna ve HIV/AIDS ile yaşayan veya HIV/AIDS'ten etkilenen kişilere destek olmak için bağışlanıyor.

Haziran ayında aynı zamanda M.A.C Viva Glam’in 29 yıllık başarısını taçlandırmak için ikonik M.A.C Viva Glam rujlarının I, II ve III renkleri de bugünde satışa sunuluyor. M.A.C Viva Glam Kampanyası ise bugüne kadar sadece ruj satarak dünya çapında 500 milyon doların üzerinde bağış toplamıştır.

M.A.C İngiltere ve İrlanda Küresel Kıdemli Sanatçısı Dominic Skinner, "Birçok insan için ruj bir üründen çok daha fazlası. Kendine güvenin gücünü kullanır, bir meydan okuma eylemini sembolize eder ve bazen dünyaya meydan okumak için bir zırh sağlar." diyor ve ekliyor: "Ancak M.A.C'de ruj gerçekten bir hayat değiştirme aracı. M.A.C Viva Glam ruj 1994 yılından bu yana insanların hayatlarını canlandırıyor, destekliyor ve değiştiriyor. Her M.A.C rujunun bu kadar güçlü olduğunu hayal edebiliyor musunuz? M.A.C Viva Glam Day Of Giving, 200'den fazla renk tonunu M.A.C Viva Glam rujlarının renklerine dönüştürüyor yani tüm ruj* satışından elde edilen her kuruş, bireyleri güçlendiren ve hayatları daha iyi hale getiren kuruluşlara bağışlanacak."

M.A.C Global Pazarlama Direktörü Aïda Moudachirous-Rébois, bu anlamlı hareket için "Hayırseverlik her zaman M.A.C markasının kalbinde yer almıştır ve son otuz yılda M.A.C Viva Glam ile attığımız inanılmaz adımlardan gurur duyuyoruz. Bu yıl ilk kez düzenlenen Viva Glam Bağış Günü, M.A.C'in herkes için eşitliği teşvik etmek ve desteklemek için gerekli olan anlamlı değişimin başlangıç noktası olarak hizmet veren yerel kuruluşları desteklemesi için bir fırsat daha sunuyor" dedi


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.