Maison Francis Kurkdjian İle Karşı Konulamayan Duyusal Deneyimler

Francis Kurkdjian’ın imza kokuları 724, Baccarat Rouge 540, Aqua Universalis, À la rose ve Oud satin mood’un yansıtıldığı yeni vücut bakım ürünleri koleksiyonu, kişisel bakımda yeni bir sayfa açıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Ekim 2023
Maison Francis Kurkdjian İle Karşı Konulamayan Duyusal Deneyimler

Maison Francis Kurkdjian’ın güzel koku ve yaşama sanatı felsefesiyle hayat verdiği yeni vücut bakım ürünleri koleksiyonu, kokusu, yoğunluğu, kalıcılığı, temizleme ve bakım etkisiyle karşı konulamaz duyusal deneyimler sunuyor.724, Baccarat Rouge 540, Aqua Universalis, À la rose ve Oud satin mood kokularının başrolde olduğu yeni vücut bakım koleksiyonu, 24 saat kalıcı parfüm etkisiyle kişisel bakıma yeni bir ritüel kazandırıyor. El ve vücut temizleme jeli, vücut losyonu, vücut yağı ve saç spreylerine kadar tüm ihtiyaçların düşünüldüğü koleksiyon temizlenme, bakım, yenilenme ve yumuşaklık etkisiyle de kişisel bakıma yeni bir anlayış katıyor. Koleksiyon zarif kokulu dokularla temas halinde farklı duyumlardan oluşan yeni bir dünya yaratırken, imza kokuları her an yaşamak için ayrıcalıklı bir fırsat sunuyor.

Günlük kullanım için ideal, ismini taşıdığı kokularla aynı yoğunluk ve kalitedeki el ve vücut temizleme jelleri, bol köpüklü yapısıyla cildi hızlıca temizliyor ve kolayca durulanıyor. Ciltte anında tazelik ve yumuşaklık bırakıyor. Shea, kamelya tohumu ve tatlı badem yağları ile formüle edilen kokulu vücut losyonları cilde anında nüfuz ediyor, cildi nemlendiriyor. Kadifemsi bir bitişle hafif hoş kokulu bir etki bırakıyor. Kolayca uygulanabilen kokulu vücut yağları, tatlı badem, argan, macadamia fındığı ve kayısı çekirdeği yağlarının etkileri ile cildi güzelleştirirken aynı zamanda anında rahatlık hissi veriyor. Hint yağı ve leylak özlü formülü ile saçı ağırlaştırmayan saç spreyleri, saça parlaklık, yumuşaklık ve tazelik katıyor. Zarif bir silaj yayan spreyler koku imzanızı, saçların uçlarına kadar yayarak zarafeti zirveye taşıyor.


7/24 yaşamak isteyenler için

İlk kez kokulu, zarif dokulu vücut bakım ürünleriyle buluşan taze ve parlak 724’ün, İtalyan bergamotu, filbahri, yasemin ve tatlı bezelye çiçeğinden oluşan ışıltılı tazeliğine, sandal ağacı ve beyaz miskin rahatlatıcı notaları öncülük ediyor. Baştanbaşa modern şehir yaşamını yansıtan koku, şehrin ritmine uygun olarak 7/24 yaşamak isteyenler için ideal...


Duyuların simyasını aktarıyor

Olağanüstü ve gizemli bir kreasyon olan Baccarat Rouge 540’ın benzersiz ve yoğunlaştırılmış formülü, çiçek, amber ve odun notalarıyla yavaşça ortaya çıkan duyuların simyasını aktarıyor. Yeni vücut bakım ürünleri serisinde artırılan silaj ciltle bütünleşiyor. Seride bulunan vücut yağı cilt üzerinde duyusal bir şekilde süzülüyor.


Sağlık ve mutluluk kaynağı Aqua Universalis

Erkekler ve kadınlar tarafından sevilen, sağlık ve mutluluk kaynağı Aqua Universalis ile mutluluk, taze, ferah, parlak bir temizlik hissinde buluşuyor ve bu his vücut bakım ürünlerinde daha da artıyor. Her ürün, hafif odun notaları ve miskle daha da yüceltilen, müge, filbahri ve yaseminden oluşan bir narenciye buketini kucaklıyor.


Işıltılı bir feminenlik simgesi

À la rose vücut bakım serisi, özgür ve ışıltılı bir zarafetin resmi... Sofistike bir duygusallığı ortaya çıkaran parlak, ışıltılı bir feminenlik simgesi... Damask ve Centifolia güllerinin ışıltılı, zarif vurguları, miskin daha sıcak dokunuşuyla Kalabriya’dan gelen bergamotun, menekşe ve manolya çiçeklerinin yumuşaklığına eklendiğinde formülün parlaklığını artırıyor.


Vücudu altın benekli bir gizem dünyası ile sarıyor

Çekici Oud satin mood kokulu vücut bakım serisi, yoğun silajını tamamen ortaya çıkararak, vücudu her saniyenin sonsuzluk gibi hissettirdiği göz kamaştıran, altın benekli bir gizem dünyası ile sarıyor. Laos’tan gelen güller ve öd ağacı, rafine amber-vanilya akoruna zarif bir şekilde eşlik ediyor.


Maison Francis Kurkdjian vücut bakım ürünleri koleksiyonuna Beymen Akasya, Beymen İstinyePark, Beymen Nişantaşı, Beymen Suadiye, Beymen Vadi İstanbul, Beymen Zorlu, Beymen Ankara Armada, Beymen Ankara Panora, Beymen Antalya Rixos, Beymen İzmir İstinyePark, Beymen İzmir Hilltown ve Beymen.com üzerinden ulaşabilirsiniz. SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.